شناسایی ۲۲۹ شهید كارگری در زنجان

شناسایی ۲۲۹ شهید كارگری در زنجان رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان این که جامعه کارگری در استان زنجان 229 شهید والامقام به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است توضیح داد: کارگران نقش به سزایی در تحقق منویات مقام معظم رهبری و به ویژه شعار سال داشته و رونق تولید و پیشرفت کشور، مدیون آنها است.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، یحیی احمدی با اشاره به این که شهدا حافظان این آب و خاک بوده اند و با رنگ خون خود، امنیت و آسایش امروز ما و میهن عزیزمان را رقم زده اند بیان کرد: اگر این ایثار نبود، اساسا ما نمی توانستیم امروز به امورات دیگر بپردازیم.
رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان اظهار داشت: امروز نیز کارگران خط مقدم جبهه جنگ اقتصادی بوده و عامل اصلی در رشد و بالندگی اقتصاد کشور هستند و از ین جهت، شایسته است که کارگران را رزمندگان عرصه اقتصاد بنامیم. جامعه کار و تلاش همیشه و در تمامی عرصه ها حضور داشته است.
وی با بیان این که جامعه کارگری در استان زنجان ۲۲۹ شهید والامقام به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است توضیح داد: کارگران نقش به سزایی در تحقق منویات مقام معظم رهبری و به ویژه شعار سال داشته و رونق تولید و پیشرفت کشور، مدیون آنها است.

رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان اظهار داشت: اسناد و مدارک شهدای کارگر به کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان ارسال شده و مقرر است در این کنگره از خانواده این شهدا نیز تجلیل به عمل آید.
اختتام پیاممنبع:

1400/02/26
20:54:55
5.0 / 5
342
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است