پیشنهادهای هنری برای تعطیلات آخر هفته

پیشنهادهای هنری برای تعطیلات آخر هفته به گزارش کادو دونی با بیان وضعیت قرمز از همان روزهای آغازین سال ۱۴۰۰ و افزایش شمار مبتلایان باز هم سایه سنگین تعطیلی و کساد بر بسیاری مشاغل افکنده شد. در این میان باآنکه هنوز هم شمار مبتلایان بالا و خیلی از شهرها همچنان قرمز است، اما بعضی از گالری ها فعالیتشان را به صورت حضوری از سر گرفته اند. البته بعضی از گالری ها هم همچنان در فضای مجازی فعالیت می نمایند یا تعطیل هستند.


در همین راستا، این گزارش ایسنا مروری دارد بر تعدادی از نمایشگاه هایی که بصورت مجازی و حضوری در این روزها در حال برگزاری هستند.
بر این اساس، نمایشگاه انفرادی نقاشی «بی خوف، بی خیال» با آثاری از مژگان بختیاری از ۱۰ اردیبهشت تا ۷ خردادماه در گالری «اثر» برگزار است. امکان بازدید از این نمایشگاه هر روز به غیر از شنبه ها از ساعت ۱۱ تا ۱۹ فراهم گشته است.
گالری اثر در خیابان ایرانشهر، کوی برفروشان، پلاک ۱۶ واقع شده است.
همین طور گالری «این جا» تا ۱۴ اردیبهشت ماه میزبان نمایشگاه «هرکجا ماهی می رود، آب می رود» با آثاری از نجمه کزازی است. علاقه مندان می توانند هر روز به غیر از شنبه ها از ساعت ۱۳ تا ۱۹ از این نمایشگاه بازدید نمایند.
گالری این جا در ﺧﯾﺎﺑﺎن کریمخان زند، خیابان میرزای شیرازی، شماره ۹۵ واقع شده است.
گالری «پروژه های آران» نیز تا ۱۷ اردیبهشت ماه میزبان نمایشگاه «چرخ بیکران» با آثاری از حدیث فخر است. امکان بازدید از این نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۳ تا ۱۸ فراهم گشته است. گالری روزهای شنبه و یکشنبه تعطیلست.
گالری پروژه های آران در تهران، خیابان نوفل لوشاتو کوچه لولاگر پلاک واقع شده است.
گالری «ثالث» نیز تا ۲۹ اردیبهشت ماه میزبان نمایشگاه گروهی نقاشی «طبیعت با جان» است. در این نمایشگاه آثار علیرضا آدم بکان، عیسی جباری ممقانی، فرید جهانگیر، محمود جوادی پور، کیخسرو خروش، مصطفی دشتی، هوشنگ سیحون، جلال شباهنگی، بهجت صدر، یعقوب عمامه پیچ، محمد فاسونکی، مجید فعال، سیاوش کسرایی، علی گلستانه، حسین محجوبی، سیراک ملکنیان، ساسان نصیری و منوچهر نیازی ارائه شده است.
امکان بازدید از این نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۱ تا ۲۰ فراهم گشته است. گالری ثالث در خیابان کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر، شماره۱۴۸ واقع شده است.
گالری «آرتیبیشن» تا تاریخ ۱۲ اردیبهشت میزبان آثار تعدادی از هنرمندان آب رنگ کار جلفا است. در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان ارمنی آبرنگ کاری چون وازگن آوانسیان، سیمون آیوازیان، گئورک بوغوسیان، سمبات درکیورغیان، میشا شهبازیان، کلنل منوچهر صرام، یرواند نهاپتیان، نهاپت نهاپتیان، آواک هایراپتیان، هاکوپ وارتانیان به معرض نمایش گذاشته شده است.
بازدید از این نمایشگاه با هماهنگی قبلی امکان پذیر است و علاقه مندان می توانند با رعایت پروتکلهای بهداشتی برای بازدید از این نمایشگاه به آدرس خیابان شریعتی، پایین تر از حسینه ارشاد، گل نبی(غرب)، میدان احمدی روشن(کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا(قندی)، پلاک ۶، گالری آرتیبیشن مراجعه کنند. همین طور نمایشگاه برای افرادی که در قرنطینه به سر می برند، بصورت آنلاین دایر خواهد شد.
گالری «شیرین» نیز تا ۱۵ اردیبهشت ماه میزبان دو نمایشگاه هنری است. بر این اساس نمایشگاه انفرادی نقاشی محمد طباطبایی با عنوان «زمان گمشده» و نمایشگاه انفرادی نقاشی حسین زینال پور با عنوان «هفت سنگ» در این گالری برپاست.
بازدید از نمایشگاه ها فقط با تعیین وقت قبلی امکان پذیر است. ساعات بازدید نیز جمعه ها از ۱۶ تا ۲۰ و شنبه تا پنجشنبه ۱۱ تا ۱۹ اعلام شده است. گالری دوشنبه ها تعطیلست.
همین طور این هفته نمایشگاه مجازی آثار منتخب کتابت قرآنی بانوان خوشنویس با عنوان «شمیم وحی» در وبگاه فرهنگستان هنر به نمایش درآمد.
این نمایشگاه به مناسبت ماه مبارک رمضان از روز دوشنبه (۶ اردیبهشت ماه) در وبگاه www.honar.ac.ir، منتخبی از کتابت قرآنی بانوان خوشنویس را به نمایش درآورده است.
منبع:

1400/02/09
13:08:11
5.0 / 5
301
تگهای خبر: جشن , فرهنگ , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است