توسط انجمن هنر و ادبیات آیینی افغانستان؛

فراخوان پویش ادبی تسبیح نسیم منتشر گردید

فراخوان پویش ادبی تسبیح نسیم منتشر گردید کادو دونی: دبیرخانه انجمن هنر و ادبیات آیینی افغانستان جهت تقویت و تولید آثار فاخر در حوزه ادبیات توحیدی، همه شاعران افغانستان را برای پیوستن به پویش شعر مناجات تسبیح نسیم دعوت کرد.به گزارش کادو دونی به نقل از روابط عمومی انجمن هنر و ادبیات آیینی افغانستان، سید سکندر حسینی بامدادان مدیر عمومی انجمن هنر و ادبیات افغانستان اظهار داشت: دبیرخانه انجمن، برای تقویت و تولید آثار فاخر ادبیات توحیدی بتازگی فراخوان پویش ادبی شعر مناجات تسبیح نسیم را منتشر نموده که به سبب آن، از همه شاعران افغانستانی دعوت شده به این پویش بپیوندند.
وی اضافه کرد: پویش تسبیح نسیم آغازگر حرکت تازه ای در ادبیات آیینی افغانستان است که به رشد و پویایی شعر توحیدی کمک شایانی خواهدنمود. محدودیت ها و مشکلاتی که در دوران کرونا صورت گرفت کارهای انجمن هنر و ادبیات آیینی افغانستان را مختل نکرد و با همکاری دوستان جوان و هنرمندمان، بیشترین تولید را در دوران قرنطینه داشتیم.
مدیر عمومی انجمن هنر و ادبیات آیینی افغانستان افزود: آلبوم صوتی آیین چشم به راهی مجموعه شعرخوانی شاعران افغانستان، آلبوم تصویری الفبای سرخ کار مشترکی از شعرخوانی شاعران و مداحان افغانستان در روزهای محرم و آلبوم آیین حُسن شعرخوانی شاعران افغانستان، ایران و پاکستان برای امام حسن مجتبی(ع) ازجمله کارهایی بودند که با اقبال خیلی از سوی ارادتمندان اهلبیت(ع) مواجه گشتند.
حسینی در آخر اظهار داشت: شاعران افغانستانی می توانند آثار خودرا تا بیستم ماه مبارک رمضان، بوسیله شناسه تلگرامی @adabiatayni_afg یا پست الکترونیکی انجمن هنر و ادبیات آیینی افغانستان adabiatayniafg@gmail.com ارسال نمایند. آثار برگزیده ضمن تقدیر در قالب یک آلبوم صوتی در رسانه انجمن منتشر خواهند شد.


منبع:

1400/02/07
19:15:53
5.0 / 5
513
تگهای خبر: ادبیات , تصویر , تولید , رسانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است