توسط نشر برزآفرین؛

دو مجموعه داستان جدید ایرانی بزودی چاپ می شوند

دو مجموعه داستان جدید ایرانی بزودی چاپ می شوند به گزارش کادو دونی مدیر انتشارات برزآفرین از دریافت مجوز چاپ دو مجموعه داستان جدید ایرانی برای انتشار اطلاع داد.داوود ملکی صیدآبادی مدیر انتشارات برزآفرین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دو کتاب «ده داستان و یک داستان دیگر» نوشته زهرا عموشاهی و مجموعه داستانک « کارت دعوت» نوشته فاطمه علیپور اخیرا موفق به کسب مجوز چاپ شده اند و بزودی توسط انتشارات برزآفرین منتشر و راهی بازار نشر می شوند.
وی اضافه کرد: داستان و به صورت کل ادبیات داستانی یکی از رشته هایی بود که در دوره بروز وشیوع بیماری کرونا توانست به حیات خود ادامه دهد و ما هم تلاش کردیم با پشتیبانی از انتشار آثار این حوزه ادبی از نویسندگان ناشناخته و اثر اولی، نقش خویش را در تحرک بیشتر جامعه ادبی کشور ایفا نماییم. مجموعه داستان کوتاه «ده داستان و یک داستان دیگر» ۱۱ داستان کوتاه و ۱۰۵ صفحه دارد و مجموعه داستانک « کارت دعوت» ۴۲ داستانک و ۵۴ صفحه دارد. نویسندگان این دو کتاب، عضو گروه ادبی سیمرغ هستند.
این مدیر نشر در ادامه اظهار داشت: متاسفانه پخش کتاب در سطح کتاب فروشی ها، هنوز یک معضل است و رابطه و در عین حال رانت در این بخش، حرف اول را می زنند. گفتن این جمله دشوار می باشد اما بازگو می کنم که ناشری مثل ما با ۷ سال سابقه فعالیت، هنوز نتوانسته یک مرکز پخش را با خود همراه کند و تاکید می کنم نه اینکه نخواسته باشیم، بلکه آنها همراه نشده اند.


منبع:

1400/02/04
21:15:53
5.0 / 5
541
تگهای خبر: ادبیات , انتشار , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است