در دلنوشته ای مطرح شد؛

محمد جان دردهایت به اتمام رسید

محمد جان دردهایت به اتمام رسید کادو دونی: فرمانده اسبق سپاه قدس گیلان در دلنوشته خود در فراق سردار حق بین با اعلان اینکه محمد جان دردهایت دیگر به اتمام رسید، اظهار داشت: رفیق روزهای سخت از کنار حرم حضرت رقیه (س) بدرقه ات می کنم.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، سردار «هامون محمدی» فرمانده اسبق سپاه قدس گیلان و همرزمان سردار «محمد علی حق بین» در جبهه هشت سال دفاع مقدس در دلنوشته خود در پی فراق دوست و همرزمش نوشت: سلام به روح مرد صحنه های نبرد حق مقابل باطل و درود بر افتخار آفرین میدان دفاع از حرم، سردار «محمدعلی حق بین».
تو معنای عینی ایمان، شجاعت، ایثار، بزرگی، محبت، شرم و حیا، صبر و استقامت، مظلومیت و بی ادعایی بودی. محمد جان در آخرین دیدارمان گفتی: «مرا با خودت به سوریه ببر که دیگر از این دنیای فانی خسته ام».
خواستم حرف را عوض کنم گفتی در تصمیمم جدی هستم و بیشتر از هر زمانی می خواهم که به دوستان شهیدم ملحق شوم. چه زود دعایت مستجاب شد برادر.
راستش را بخواهی اینجا همه تو را می شناسند. امروز شنیدم که بچه های نبل و الزهرا عکست را روی صفحه اول گوشی هایشان گذاشته اند. مرحبا به این وفاداری، ما، اما برائت چه کرده ایم؟ عزیز برادر از آن زمان که برای نخستین بار در سنندج و در تیپ قدس دیدمت همیشه در چهره ات یا گرد و غبار میدان نبرد بود یا غم دوری از یاران شهیدت. دائم نگران انقلاب و ولایت بودی.
«محمد جان» من با تمام وجود آگاهم که برای کسب رضایت حضرت حق آرام و قرار نداشتی. چشمان خسته و قرمزت از بی خوابی در نبردهای حلب هیچ گاه از یادم نخواهد رفت.
خوشا به حالت که حلم و بردباری، توسل، توکل، ادب، احترام و تواضعت مدت ها است که زبانزد مدافعان حرم است. امروز همه اینجا سراغت را از ما گرفتند و تسلیت گفتند. آه و افسوس در غم فقدانت در کنار بارگاه حضرت رقیه (س) حاکم بود.
همه به یاد تو و سردار حجازی عزیز گریستند و برایتان دعا کردند. جان برادر، دیگر سختی ها، بی خوابی ها و غم هجران دوستان و درد جراحت های نبرد که در پیکر رنجیده ات بود به انتها رسید.
آرام باش و در کنار دوستان شهیدت خصوصاً شهید والا مقام «محمد اصغر خواه» و برادر شهیدت، عند ربهم یرزقون باش. برایمان دعا کن و سلاممان را که آکنده از غم هجران است به یاران قدیمی برسان.
رفیق روزهای سخت، امروز با اشک چشم و از کنار حرم حضرت رقیه (س) بدرقه ات می کنم و از خداوند منان برای خانواده محترمت صبر و بردباری آرزومندم.


منبع:

1400/02/01
16:23:43
5.0 / 5
596
تگهای خبر: رمان , عكس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است