همایون امیرزاده خبر داد

پیگیری وزارت ارشاد برای تامین سهمیه ارزی كاغذ

پیگیری وزارت ارشاد برای تامین سهمیه ارزی كاغذ رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ˮپیگیری جدی موضوع تخصیص سهمیه ارزی کاغذ از طرف این وزارتخانهˮ آگاهی داد.


به گزارش کادو دونی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به دنبال تخصیص پیدا نکردن اعتبار ارز کاغذ یارانه ای در سال ۱۳۹۹، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری ها و اقدامات این وزارتخانه را تشریح نمود.
به گفته همایون امیرزاده، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری های مستمری برای تامین و تخصیص ارز مورد نیاز کاغذ چاپ و تحریر داشته است.
او با اشاره به ارسال چهار نامه از طرف وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به رئیس جمهور، معاون اول و معاون اقتصادی رئیس جمهور، اشاره کرد: علاوه بر رایزنی های مکرر انجام شده در این پیگیری ها ضمن تشریح شرایط موجود و نیاز ضروری کشور به برقراری سهمیه ارزی کاغذ مخاطرات احتمالی عدم تخصیص و تامین ارز کاغذ بر فضای کار و کسب های حوزه نشر و مطبوعات با صراحت یاد شده قرار گرفته است.
امیرزاده اظهار داشت: در این نامه ها که از خرداد تا اسفند سال ۱۳۹۹ ارسال شده، ارز مورد نیاز برای سالهای ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ به مبلغ حداقل ۸۰ میلیون دلار برآورد شده است.
او در آخر کوشش های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تامین ارز مورد نیاز کاغذ را همه جانبه و مستمر دانست و ابراز امیدواری کرد که مراجع ذی ربط هم با اقدام سریع و بموقع ضمن پشتیبانی از حوزه نشر و مطبوعات کشور با تخصیص سهمیه ارزی مورد نیاز سبب آرامش فضای کار و کسب حوزه های مرتبط باشند.1400/01/28
15:25:17
5.0 / 5
611
تگهای خبر: آرامش , فرهنگ , مطبوعات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است