با توجه به امور اقتصادی مطرح شد؛

هشدار آیت الله مدرسی نسبت به توطئه دشمنان در كشورهای اسلامی

هشدار آیت الله مدرسی نسبت به توطئه دشمنان در كشورهای اسلامی کادو دونی: آیت الله سید محمدتقی مدرسی نسبت به سقوط ارزش پول و توطئه دشمن با هدف ایجاد تفرقه و درگیری های خونین در کشورهای اسلامی هشدار داد.


به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، آیت الله سید محمد تقی مدرسی از مراجع تقلید طی سخنانی نسبت به فتنه بزرگی که ملت های منطقه با آن رو به رو هستند هشدار داد و اظهار داشت: علاوه بر مشکل بیماری و ویروس همه گیر کرونا، سقوط ارزش پولی و توطئه دشمن با هدف ایجاد تفرقه و درگیری های خونین در کشورهای اسلامی جریان دارد. وی راه مقابله با این توطئه ها را اتحاد ملت های منطقه و مقاومت برشمرد و اظهار داشت: تنها راه زندگی با کرامت و مایوس کردن دشمن، یک پارچه شدن ملت های مسلمان است. در غیر این صورت دشمن بر ما سلطه می یابد.

این مرجع تقلید تدبر در نص آیات قرآن و کلمات معصومین علیهم السلام و نیز عبرت گرفتن از گذشته ملت های مختلف را راه تقویت امت و ایجاد نقشه راهی در جهت مقاومت توصیف کرد و اضافه کرد: توکل بر خداوند متعال که منشأ خیر و فضیلت است، نخستین رکن مقاومت و کلید رهایی از فشار و پشت سر گذاشتن چالش ها است و هیچ نیرویی یارای نیروی توکل نیست.

آیت الله مدرسی، دومین رکن مقاومت را اعتدال در امور اقتصادی برشمرد و اظهار داشت: افراد باید جهت زندگی اقتصادی خود برنامه ریزی کنند و از تجملات دوری کنند. همین طور در مقابل توطئه دشمن که خواهان سلب عزت و اشغال سرزمین های اسلامی است، هوشیار باشند. توسعه صنعت و تولید، سومین رکن مهم مقاومت است. بطوریکه تولید از مصرف پیشی بگیرد. دشمن می خواهد مسلمانان پیشرفت نکنند و همیشه مصرف کننده تولیدات دیگران باشند. معادن و مواد خام را با قیمتی ناچیز از چنگ مسلمانان درمی آورند و تولیدات خودرا با قیمت های گزاف به خودشان می فروشند.

وی چهارمین رکن مهم مقاومت را نشاط و فعالیت در راه تحقق اهداف برشمرد و اظهار داشت: دنیا محل استراحت نیست بلکه باید اهتمام و تلاش و رقابت کرد و از گذشته امت های پیشین عبرت گرفت، به ویژه از نهضت عاشورا که درس مقاومت در مقابل سختی ها و موانع با تمام قدرت و صلابت است.


منبع:

1400/01/03
13:19:11
5.0 / 5
457
تگهای خبر: اهدا , تولید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است