كوشش برای میزبانی ۹۸ پردیس و مركز دانشگاه فرهنگیان از شهدا

كوشش برای میزبانی ۹۸ پردیس و مركز دانشگاه فرهنگیان از شهدا رئیس دانشگاه فرهنگیان به کوشش برای میزبانی 98 پردیس و مرکز این دانشگاه از شهدای خوشنام اشاره و اشاره کرد: انتشار کتابچه ای ویژه پیرامون فرماندهان و سرداران معلم، معرفی شهدای دانشجومعلم و معلم هر استان در 31 مجلد می تواند بر غنای کنگره شهدای دانشجو معلم بیافزاید.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، دکتر حسین خنیفر در نشست کنگره شهدای دانشجو معلمان که با هدف بررسی روند پیشرفت و سیاست های برگزاری کنگره، اقدامات انجام شده در این خصوص، انتظارات و راه پیش رو برگزار شد، با اشاره به جایگاه و مقام والای شهدا و اهمیت برگزاری کنگره شهدا، در این دنیای نیرنگستان و تلخ پرداختن به ادبیات ناب شهید و شهادت را کاری ستودنی و گره زدن قلب هایمان به دامان خورشید برشمرد و اظهار داشت: شهدا معبر حقیقی برای عبور از این جهانی فانی به معرفت یزدانی اند و در عصر گلوله و خون خدا را دیدند.
وی با اعلان اینکه حیات و طریق شهدا برای ما الگو و سراسر درس زندگی است، اضافه کرد: در هر وصیت نامه انان اهنگی از نیایش الهی برپاست درست است که با جان، دل، خون و حروف سرخ زندگی را مشق کردن اما با دل سپید پیش خدا رفتند و خواستند این را به ما بیاموزند.
رئیس دانشگاه فرهنگیان، خطاب به عوامل اجرائی کنگره با بیان اینکه، خوشا بحال شما که جوانید و گرچه ان دوران را ندیدید اما عاشقانه، خالصانه و پاک شهدا را زنده نگه می دارید، اظهار نمود: شهدا هر مسیری را به ما نشان دادند به قنات معرفت ختم می شد، کلمات شهید و شهادت کوهسار بی نهایت تجلی خدا است و غفلت های زندگی و روزمره ما را از این مضمون دور کرده است. اینجا مانده ایم و تنها شهید سرایی می نماییم.
ایشان سپس به بیان نکاتی برای ارتقا کیفی کنگره شهدای دانشجو معلم اشاره و اشاره کرد: بحث کیفیت مسئله ای با اهمیت بوده و همیشه در فرمایشات مقام معظم رهبری نیز یاد شده بوده است، کنگره شهدا باید غنی، منظم وسرشار از موضوعات و بحث های فاخر باشد.
دکتر خنیفر، تبلیغ مناسب و تلاش در جهت معرفی بایسته و شناخت شایسته کنگره شهدا را از نکات مورد توجه عنوان و اظهار نمود: همین طور اهتمام و درگیر شدن دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور و استفاده از ظرفیت های استان در این خصوص باید مد نظر باشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، وی همین طور بر کوشش برای میزبانی ۹۸ پردیس و مرکز دانشگاه فرهنگیان از شهدای خوشنام اشاره و اشاره کرد: انتشار کتابچه ای ویژه پیرامون فرماندهان و سرداران معلم، معرفی شهدای دانشجومعلم و معلم هر استان در ۳۱ مجلد می تواند بر غنای این کنگره بیافزاید.
رئیس دانشگاه فرهنگیان، بر بهره گیری از ظرفیتها و توانمندی های خواهران در این کنگره اصرار کرد و افزود: احصا تجربیات شیوه ها و نقاط قوت کنگره های برگزار شده در کشور، پایش کارهای پژوهشی با موضوعات در رابطه با شهدا، برگزاری نمایشگاه آثار می تواند در برگزاری شایسته این کنگره سودمند باشد.1399/12/27
11:51:53
0.0 / 5
693
تگهای خبر: ادبیات , انتشار , پردیس , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است