عصر امروز در نشستی؛

كتاب آمار در علم سنجی و علم اطلاعات و دانش شناس بررسی می شود

كتاب آمار در علم سنجی و علم اطلاعات و دانش شناس بررسی می شود کادو دونی: نشست️ نقد و بررسی کتاب آمار در علم سنجی و علم اطلاعات و دانش شناسی عصر امروز به صورت مجازی انجام می شود.به گزارش کادو دونی به نقل از روابط عمومی سازمان سمت، به همت پژوهشکده تحقیق و توسعه علوم انسانی سازمام مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه ها (سمت) نشست️ نقد و بررسی کتاب آمار در علم سنجی و علم اطلاعات و دانش شناسی به صورت مجازی انجام می شود.
این نششت با حضور مولفان پرویز نصیری و امیر حاج سلمانی و سخنرانان محمدرضا قانع ️عضو هیأت علمی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و لاله صمدی ️عضو هیأت علمی دانشگاه شاهد برپا می شود.
این نشست با دبیری عبدالرضا نوروزی چاکلی ️عضو هیأت علمی دانشگاه شاهد انجام می شود.
نشست مورد اشاره چهارشنبه ۶ اسفندماه از ساعت ۱۶: ۳۰ الی ۱۸ در فضای مجازی به آدرس https: //b۲n.ir/۱۷۰۶۷۹ انجام می شود.
در معرفی این اثر آمده است: علم اطلاعات و دانش شناسی با پدیده اطلاعات، رفتار اطلاعاتی، ذخیره و بازیابی و جریان حاکم بر آنها سر و کار دارد. تحلیل و پردازش این اطلاعات نیازمند استفاده از روش های آماری است که بخش اعظم آنها در قالب تحلیل فاکتورهای علم سنجی است؛ پس ضرورت دارد دانشجویان و پژوهشگران رشته علم اطلاعات و دانش شناسی به تبحّر کافی در کاربرد روش های آماری دست یابند. آنچه کتاب حاضر را از منابع مشابه متمایز می کند، پرهیز از مطالب نظریه غیر ضروری، پیوستگی آنها، بیان ساده همراه با مثال های کاربردی و نرمافزاری است که امکان درک بهتری از مفاهیم را فراهم آورده است.
کتاب آمار در علم سنجی و علم اطلاعات و دانش شناسی تألیف پرویز نصیری و امیر حاج سلمانی به همت سازمان سمت در سال ۱۳۹۶ انتشار یافته است.


منبع:

1399/12/06
13:57:51
0.0 / 5
803
تگهای خبر: انتشار , كتاب , مطالعه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است