توسط انتشارات پیدایش؛

ترجمه مجموعه سه جلدی روایت های هولناك برای نوجوانان چاپ شد

ترجمه مجموعه سه جلدی روایت های هولناك برای نوجوانان چاپ شد به گزارش کادو دونی مجموعه سه جلدی روایت های هولناک نوشته کریس پریستلی با ترجمه سیما تقوی توسط انتشارات پیدایش منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، مجموعه سه جلدی «روایت های هولناک» نوشته کریس پریستلی اخیرا با ترجمه سیما تقوی توسط انتشارات پیدایش منتشر و راهی بازار نشر شده است.
کریس پریستلی نویسنده این مجموعه، متولد ۱۹۵۸ در انگلستان است و کتاب های این مجموعه را به ترتیب در سالهای ۲۰۰۷، ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ منتشر نموده است. او ۶۲ سال دارد و داستان های وحشت زیادی برای نوجوانان در کارنامه دارد.
ترجمه فارسی مجموعه «روایت های هولناک» در چارچوب مجموعه «ادبیات وحشت» انتشار یافته که نشر پیدایش برای نوجوانان چاپ می کند. هرکدام از این رمان ها داستان های جدا و مستقل دارند. در کتاب اول «عمو مونتاگ» ماجرا درباره پسربچه ای به نام ادگار است که به خانه قدیمی و اسرارآمیز عمویش مونتاگ می رود. عمومونتاگ قصه هایی دارد که به قدری ترسناک اند که ادگار نمی تواند جلوی خودش را بگیرد و به خانه وحشتناک و مرموزش نرود. اما سوال مهم این جاست که ارتباط عموی ادگار با این اتفاقات ترسناک چیست و چر این همه وسایل ترسناک و اسرارآمیز در خانه اش جمع کرده است؟
از میان درختان، ازش بالا نرو!، نا_در، شیطانک چوبی، پیشکش، سرشاخه زنی، قاب نفیس، جن!، داستان ارواح، مسیر، عمومونتاگ، گوی برفی، پاتیناژ عناوین بخش های مختلف کتاب «عمومونتاگ» هستند.
این کتاب با ۲۳۸ صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۵۰ هزار تومان انتشار یافته است.
در کتاب دوم «کشتی نفرین شده»، یک برادر و خواهر با نامهای جان و کتی همراه با پدرشان برای آوردن دکتر، به دهکده می روند. چون بیماری عجیب و غریبی آمده و طوفانی سهمگین در راهست که می تواند خانه ها را از جا بِکَند. در همین احوال غریبه ای به دهکده آمده و میهمان خانه ای هم بالای صخره های بالای خلیج قرار دارد، اما غریبه به خانه جان و کتی و پدرشان می آید و تقاضای پناه دارد. این غریبه وقتی وارد خانه می شود که پدر خانه حضور ندارد و برای بچه ها حرف هایی می زند که انگار آنها را از پیش می شناسد...
عناوین بخش های تشکیل دهنده این رمان هم بدین سان اند: طوفان سهمگین، دوشیزه پیروسکا، شاهد بی زبان، ایرزومی، پسرک و قایق، تله دریا، باتلاق، میمون لعنتی!، طرح روی دندان، کشتی اشباح، تاج الملوک های حیاط پشتی.
این کتاب هم با ۲۹۶ صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۶۱ هزار تومان به چاپ رسیده است.
«تونل مخوف» هم عنوان سومین کتاب مجموعه «روایت های هولناک» است که شخصیت اصلی اش یک پسربچه به نام رابرت هارپر است. در شروع داستان تعطیلات به پایان رسیده و رابرت باید به مدرسه برگردد.
سفر برگشت به خانه و رفتن به مدرسه، سفری عادی نیست چون نخستین سفری است که رابرت با قطار و تنها انجامش می دهد. ولی عادی نبودن سفر رابرت فقط به علت این چیزها نیست چون قطارش مقابل یک تونل می ایستد و رابرت زنی مرموز را جلوی تونل می بیند که می خواهد برایش روایت های هولناکی را تعریف کند و رابرت هم مجبور است گوش کند. داستان هایی که زن تعریف می کند اصلا عادی نیستند و خیلی هم وحشتناک اند.
رابرت حین شنیدن قصه ها با خودش فکر می کند چرا قطار ایستاده و ناچار است به قصه های وحشتناک این زن گوش دهد...
قطار، گلخانه، گورپشته، پرستار جدید، آدم کوچولوها، چفته سنگ، جرالد، خواهر ورونیکا، پسرک نجواگر، شکاف روی دیوار، دهانه تونل هم عناوین بخش های مختلف رمان «تونل مخوف» هستند.
این کتاب با ۲۸۰ صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۵۹ هزار تومان انتشار یافته است.

1399/11/28
14:28:41
0.0 / 5
954
تگهای خبر: ادبیات , انتشار , تولد , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است