توسط موسسه خانه كتاب و ادبیات انجام شد؛

انتشار اطلاعیه درباره ساعت خرید از نمایشگاه مجازی كتاب تهران

انتشار اطلاعیه درباره ساعت خرید از نمایشگاه مجازی كتاب تهران موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در بیست و چهارمین اطلاعیه در ارتباط با نمایشگاه مجازی کتاب تهران، درباره ساعات خرید از این نمایشگاه توضیحات و پیشنهادی به مخاطبان منتشر نمود.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، بیست و چهارمین اطلاعیه در ارتباط با برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران، امروز چهارشنبه اول بهمن، همزمان با آغاز این رویداد، توسط موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران منتشر گردید و در آن به خریداران از نمایشگاه سفارش شد رفتن به پایگاه اینترنتی نمایشگاه را به ساعتهای مختلف موکول کنند.
در این اطلاعیه اعلام شده با عنایت به موج استقبال گسترده بازدیدکنندگان و خریداران کتاب از اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران همزمان با آغاز نمایشگاه، از خریداران تقاضا می شود با عنایت به ۲۴ ساعته بودن بازدید و خرید، رفتن به سایت را به ساعتهای مختلف موکول کنند.
افزایش منابع زیرساختی برای پاسخگویی مطلوب تر به مردم و خریداران در دستور کار دست اندرکاران برگزاری اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران قرار دارد.
در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، کتاب ها به صورت مجانی ارسال می شوند و علاقه مندان می توانند برای تهیه کتاب از اول تا ششم بهمن ماه به سامانه tehranbookfair.ir رجوع کنند.
ساعت بازدید و خرید در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به صورت ۲۴ ساعته است و کتاب های ناشران داخلی با تخفیف ۲۰درصدی و کتاب های ناشران خارجی با تخفیف ۵۰درصدی عرضه می شود.


منبع:

1399/11/01
22:39:07
0.0 / 5
702
تگهای خبر: ادبیات , انتشار , خرید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است