كارگردان فیلم پرو مطرح كرد:

سینما رفتن، آیینی بی جایگزین است

سینما رفتن، آیینی بی جایگزین است بهزاد نعلبندی کارگردان «پرو» با نگارش یادداشتی از مخاطبان سینما خواسته است این فیلم سینمایی را در سینماهای «هنروتجربه» تماشا کنند.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، فیلم سینمایی «پرو» به نویسندگی و کارگردانی بهزاد نعلبندی و تهیه کنندگی مهدی کوهیان بعد از بازگشایی سینماها باردیگر اکران خویش را در سینماهای «هنروتجربه» شروع کرده است.
«پرو» داستان یک روز از زندگی سه شخصیت است که در نقاط مختلف تهران زندگی می کنند. آنها برای تهیه لباسی برای عروسی از خانه خارج می شوند، ولی بدون آنکه بدانند بر زندگی هم تأثیر می گذارند و موجبات تغییر مسیر زندگی یکدیگر می شوند.
حال بهزاد نعلبندی با نگارش یادداشتی مخاطبان سینما را به تماشای فیلم سینمایی خود دعوت کرده است.
متن یادداشت به شرح زیر است:
«یکسالِ پر از درد و رنج کم کم دارد به آخر می رسد. این روزها کمتر خانواده ای را می شود یافت که عزیزی را به واسطه ی این بیماری عالم گیر از دست نداده باشد یا زخمی از پنجه ی آن نچشیده باشد. ولی باید باردیگر از نو شروع نماییم، زخم ها را درمان نماییم و به امید فردا، از جا بلند شویم، ما به امید زنده ایم و باردیگر خرابی ها را آباد می نماییم.
خوشبختانه اوضاع کمی بهتر شده و خبرهای خوبی هم در راه می باشد. یکی از این خبرهای خوب بازگشایی سینماهاست. سالن های سینما آب و جارو شده و صندلی ها الکلی، ضیافت نور بر پرده ی نقره ای بر مقرر است، اما بدون حضور تماشاگران سینما بی مفهوم است.
فیلم را می شود هر کجا و در هر اندازه ای دید، اما سینما آیینی بی جایگزین است. این حرف را عاشقان سینما خوب می دانند.
اگر برای رفع این دلتنگی قصد رفتن به سینما را دارید، فیلمی به کارگردانی من به نام پرو [هر لباس داستانی دارد] در گروه هنروتجربه در حال اکران است، پیشنهاد می کنم فیلم ما را هم در فهرست خود قرار دهید.»


منبع:

1399/10/30
11:18:35
0.0 / 5
1077
تگهای خبر: اكران , رمان , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است