مشاور عالی فرمانده سپاه مطرح كرد:

جدیت سردار مقاومت در ایجاد وحدت

جدیت سردار مقاومت در ایجاد وحدت لرستان مشاور عالی فرمانده سپاه با تاکید بر وحدت آفرینی سردار مقاومت شهید سلیمانی در منطقه، اظهار داشت: سردار سلیمانی نگاه فراجناحی و فراحزبی داشت و برای ایجاد وحدت کلمه تلاش می کرد.


رستم قاسمی در مراسم بزرگداشت سردار ملی ایرانیان شهید سلیمانی و اربعین شهادت شهید محسن فخری زاده، در مسجد امام حسن عسگری(ع) خرم آباد، اظهارکرد: ابومهدی وقتی از جنگ فارغ التحصیل می شود جنگ ایران و عراق است، او از عراق فرار می کند و در دفاع مقدس شرکت می کند و لشگر بدر را بنیان می نهد و سال ها ضد صدام می جنگد.
وی با ذکر این مطلب که، ابومهدی المهندس، یار سردار سلیمانی در محور مقاومت بود و خودرا سرباز سردار ملی ایرانیان، می دانست، اظهار داشت: شهید پورجعفری از همراهان سردار سلیمانی بود از شهید سلیمانی جدا نمی شد چونکه نکاه سردار سلیمانی به موضوعات نگاهی فراجناحی و فراحزبی داشت.
مشاور عالی فرمانده سپاه با تاکید بر لزوم تبیین افکار سردار سلیمانی توسط دانشگاه ها و مراکز پژوهشی، افزود: در دفاع مقدس فرماندهان بزرگی نقش آفرینی کردند اما سردار سلیمانی در عملیات ها از ریزترین چیزها تا بزرگ ترین تصمیمات عملیات ها اشراف داشت.
وی به ترس دشمنان از وحدت آفرینی سردار سلیمانی اشاره نمود و با اشاره به اینکه مردم حق سردار سلیمانی را ادا کردند، افزود: در کشور سلایق، احزاب و گروه های مختلفی وجود دارد و شهید سلیمانی تنها کسی بود که توانست بر همه دل ها حکومت کند چون با دل کار می کرد و کاری با جناح و گروه ها نداشت.
قاسمی با اشاره به این که در عراق ده ها گروه، حزب و مذاهب وجود دارد اما همه احزاب و گروه ها وقتی نام و حرف سردار سلیمانی مطرح می شد، تمکین می کردند، اظهار داشت: سردار سلیمانی برای وحدت کلمه تلاش می کرد و وحدت جهان اسلام برای دشمنان ناخوشایند بود به همین سبب در ترور سردار ملی ایرانیان دریغ نکردند.
مشاور عالی فرمانده سپاه با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم، اظهار داشت: با وجود مشکلاتی که بر مردم وارد شده و ریشه خیلی از آنان ضعف مدیریتی است اما مردم ما همانند گذشته پای آرمان های نظام مانده اند ولی نباید ملتی که روی گنج است در رنج باشد بلکه مردم ایران که به تعبیر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران از مردم زمان رسول الله(ص) بهترند، باید در رفاه باشند.1399/10/20
19:26:25
0.0 / 5
831
تگهای خبر: رمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است