انتشار اعلامیه كانگورو هاروكی موراكامی

انتشار اعلامیه كانگورو هاروكی موراكامی به گزارش کادو دونی مجموعه داستان «اعلامیه کانگورو» نوشته هاروکی موراکامی با ترجمه اسدالله حقانی منتشر گردید.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، این کتاب در ۱۳۳ صفحه و با قیمت ۲۵هزار تومان انتشار یافته است.
در معرفی مجموعه داستان «اعلامیه کانگورو» عنوان شده است: در این کتاب پنج داستان با نامهای «آخرین چمن بعدازظهر»، «سکوت»، «اعلامیه کانگورو»، «چکیده» و «کوتوله» (کوتوله رقصان) آمده است.
پیشتر آثاری از هاروکی موراکامی (پرنده کوکی و زن سه شنبه)، کازئو ایشی گورو (شام خانوادگی) و آلگرنون بلکوود (پشت درختان بید) با ترجمه اسدالله حقانی انتشار یافته است.
در بخشی از داستان کوتوله (کوتوله رقصان) این کتاب آمده است: «حق با کوتوله بود. حالا تمام پلیس های کشور به دنبال من هستند. کسی که هنرنمایی مرا دیده بود ـ شاید همان پیرمرد ـ به مقامات گزارش داده بود که کوتوله در بدنِ من حلول کرده است. پلیس مرا زیر نظر گرفت و از تمام کسانی که مرا می شناختند بازجویی کرد. همکارم شهادت داد که یک مرتبه در مورد کوتوله با او حرف زده بودم. حکم دستگیری ام صادر شد. پلیس کارخانه را محاصره کرد. همکار قسمت ۸ یواشکی پیشم آمد و به من اطلاع داد. از کارگاه بیرون زدم و به داخل سالنی که فیل های تکمیل شده را در آن انبار می کنند پریدم. خودم را به پشت یکی از فیل های چسباندم و به جنگل گریختم و چند پلیس را در سر راهم زیر پا لِه کردم.
حالا حدودا یک ماه است که از جنگلی به جنگل دیگر و از کوهی به کوه دیگر فرار می کنم و میوه وحشی و حشره می خورم و از آب رودخانه می نوشم تا زنده بمانم. اما پلیس ها که یکی دوتا نیستند. آنها بالاخره دستگیرم می کنند؛ دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد. وقتی هم که دستگیرم کنند، مرا به صلّابه می کشند و تکه تکه ام می کنند. خودم که این طور شنیده ام.
کوتوله هر شب به خوابم می آید و دستور می دهد که بگذارم وارد بدنم شود.»1399/10/07
12:19:54
5.0 / 5
842
تگهای خبر: انتشار , كتاب , گل , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است