توسط انتشارات كتابسرای تندیس؛

زوبین بیابان به كتابفروشی ها آمد

زوبین بیابان به كتابفروشی ها آمد رمان زوبین بیابان نوشته پیتر وی برت با ترجمه فاطمه سعیدی توسط انتشارات كتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، رمان «زوبین بیابان» نوشته پیتر وی برت اخیرا با ترجمه فاطمه سعیدی توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر شده است. این کتاب دومین عنوان از مجموعه فانتزی حماسی «شیاطین» است.
«شیاطین» یک مجموعه ۵ جلدی است که ترجمه جلد اول آن، قبل تر با عنوان «مرد محروز» چاپ شده است. در جلد اول بعد از غروب خورشید و با تاریک شدن هوا، دوزخی ها برمی خاستند که شیاطینی با قدرت ماورایی بودند و نفرت از انسان ها در وجودشان زبانه می کشید. آنها انسان ها را شکار کرده و امید به آینده را از بین برده بودند.
در جلد اول، سه بازمانده جوان از حملات وحشیانه شیاطین، قدم از امنیت متزلزل حرزها بیرون گذاشته و خطر کردند تا به شرایط گذشته و روزگار بدون شیاطین برسند.
در جلد دوم این مجموعه، خورشید انسانیت رو به غروب دارد و شب متعلق به شیاطین سیری ناپذیری شده که برای انسان ها، چاره ای جز پناه در سایه طلسم های از یاد رفته گذشته، باقی نگذاشته اند. این میان افسانه هایی هستند که از یک منجی سخن گفته اند؛ فرمانده ای که زمانی تمام انسان ها را در ارتشی واحد گردآورد و بر شیاطین غلبه کرد. اما سوال این است که بازگشت منجی فقط یک افسانه دیگر است یا نه؟
در ادامه قصه، پای فرمانده ای به میان می آید که قبایل بیابان را تبدیل به ارتش ضدشیطان کرده و بعد از صدها سال، بیابان را پشت سر گذاشته است. او آهمن جاردیر نام دارد و خودش را شارداماکای منجی نامیده است. این منجی یک نیزه و تاج دارد ادعای منجی بودنش را اثبات می کنند. اما مردم مناطق شمال منجی خودرا دارد؛ مرد محروز که شخصی شوم است. زمانی در گذشته بوده که شارداماکا و مرد محروز با هم برادر بوده اند ولی حالا دشمنان قسم خورده یکدیگرند...
این کتاب با ۸۷۲ صفحه و قیمت ۱۵۰ هزار تومان انتشار یافته است.

1399/09/03
22:44:01
5.0 / 5
1109
تگهای خبر: انتشار , رمان , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است