استفاده از ظرفیت های پژوهشی در حوزه های دینی و فقهی

استفاده از ظرفیت های پژوهشی در حوزه های دینی و فقهی در جریان دیدار رایزن فرهنگی ایران با قائم مقام وزارت اوقاف و امور دینی عمان بر لزوم توجه و استفاده از ظرفیت های پژوهشی در حوزه های دینی و فقهی دو كشور تاكید شد.


به گزارش کادو دونی به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سیدعلی موسوی زاده، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عمان با محمد بن سعید المعمری، قائم مقام وزارت اوقاف و امور دینی سلطنت عمان دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار، طرفین ضمن بررسی همکاریهای دوجانبه و کارهای مشترک، بر ضرورت تقویت و تحکیم مناسبات میان نهادهای مرتبط دو کشور تاکید کردند.
موسوی زاده با اشاره به روابط تاریخی و مشترکات فرهنگی و دینی میان دو کشور، اظهار نمود: ظرفیت های مختلفی در امور قرآنی، علمی، پژوهشی و نمایشگاهی در دو کشور وجود دارد و جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تا نسبت به توسعه همکاریهای دو جانبه در زمینه های یاد شده با وزارت اوقاف و امور دینی عمان همکاری کند.
محمد بن سعید المعمری نیز روابط دو کشور ایران و عمان را در طول تاریخ عمیق و با احترام و محبت توصیف کرد و اظهار داشت: دو کشور از توانمندی مناسبی برای همکاری در رابطه با امور قرآنی و علوم شرعی برخوردار می باشند و جا دارد تا تلاش منظمی برای بسط مناسبات پیگیری شود.1399/08/25
21:11:14
5.0 / 5
1438
تگهای خبر: فرهنگ , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است