با حكم وزیر ارشاد؛

دبیران علمی و اجرائی جایزه جلال منصوب شدند

دبیران علمی و اجرائی جایزه جلال منصوب شدند ابراهیم محمد حسن بیگی و مصطفی راضی جلالی در احكام جداگانه ای توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ترتیب بعنوان دبیر علمی و دبیر اجرائی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب شدند.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، ابراهیم محمد حسن بیگی و مصطفی راضی جلالی در احکام جداگانه ای از طرف سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ترتیب بعنوان دبیر علمی و دبیر اجرائی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب شدند.
در حکم صالحی خطاب به ابراهیم محمد حسن بیگی آمده است: «نظر به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، باتوجه به سوابق و تجارب بهادار شما در عرصه ادبیات داستانی به سبب این حکم بعنوان «دبیر علمی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد» منصوب می شوید.
مقتضی است برمبنای ضوابط مندرج در بخشنامه جایزه و در همکاری با اعضای محترم هیئت علمی و دبیر اجرائی جایزه، اقدام لازم در زمینه برگزاری شایسته این رویداد ادبی را معمول فرمایید. مزید توفیق شما را از خداوند متعال مسألت دارم.»
همچنین در حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به مصطفی راضی جلالی آمده است:
«نظر به سوابق و تجارب باارزش جنابعالی در عرصه های فرهنگی، خصوصاً در حوزه ادبیات به سبب این حکم بعنوان «دبیر اجرائی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد» منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و تعامل موثر با اساتید و نویسندگان ارجمند و اعضای محترم هیئت علمی، در برگزاری شایسته تر این رویداد ملی موفق و موید باشید.»
ابراهیم حسن بیگی در سال ۱۳۳۶ در روستای خواجه نفس از شهرستان بندر ترکمن متولد شد. تا حالا آثاری از وی در حوزه داستان کوتاه، ادبیات کودک و نوجوان، دین و دفاع مقدس انتشار یافته است. «اشکانه»، «ریشه در اعماق»، «نشانه های صبح»، «معمای مسیح»، «محمد»، «قدیس» و... بعضی از آثار وی است.
اعضای هیئت علمی جایزه ادبی جلال طی روزهای آینده معرفی می گردند.

1399/07/14
23:06:47
5.0 / 5
1525
تگهای خبر: ادبیات , انتشار , تولد , جایزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است