همزمان با روز جهانی گردشگری

گردشگری فرهنگ به بحث گذاشته می شود

گردشگری فرهنگ به بحث گذاشته می شود نشست تخصصی «گردشگری فرهنگ» همزمان با روز جهانی گردشگری در پارك ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی برگزار می گردد.


محمدحسین ایمانی خوشخو ـ رئیس پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی ـ به ایسنا اظهار داشت: بعنوان تنها پارک ملی و تخصصی در حوزه فرهنگ، در جهت انجام رسالت خویش، گردشگری را بعنوان یکی از فناوری های نرم و صنایع فرهنگی کشور در نظر داریم. ازاین رو با هدف توسعه و ارتقای فعالیتهای حوزه گردشگری، سال جاری با عنایت به تغییرات و شرایطی که به علت ویروس کرونا در گردشگری سطح جهانی رخ داده است، متفاوت از سال های قبل برای جلسات مباحثه، مناظره و بهره مندی از خرد جمعی در حوزه گردشگری برنامه ریزی کرده ایم.
او اضافه کرد: نشست هم اندیشی «گردشگری فرهنگ» با حضور استادان، خبرگان و برجستگان حوزه گردشگری و فرهنگ، به رویکرد جدیدی در مطالعات گردشگری اشاره می کند و آن گردشگری فرهنگ است. با وجود توجه و مطالعات بسیاری که در حوزه فرهنگ و گردشگری انجام شده است، رویکرد متفاوتی به فرهنگ وجود دارد که می تواند دریچه جدیدی را بر روی پژوهش های گردشگری ایجاد کند.
نشست هم اندیشی «گردشگری فرهنگ» با حضور استادان ۷و محققان و اندیشمندان این حوزه در دانشگاه علم و فرهنگ، با همکاری پژوهشکده نظر، دانشگاه یزد و انجمن علمی گردشگری ایران، روز یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰ بامداد از جانب پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی برگزار می گردد. این نشست به صورت زنده از سایت پارک به نشانی ICCIP.ir پخش می شود.


منبع:

1399/07/04
12:18:28
5.0 / 5
1438
تگهای خبر: تخصص , سایت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است