شورای سیاستگذاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر معرفی گردید

شورای سیاستگذاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر معرفی گردید اعضای شورای سیاستگذاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر معرفی گشتند.


به گزارش کادو دونی به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجتبی حسینی ـ معاون امور هنری ـ در احکامی مجید کیانی، حسن ریاحی، شاهین فرهت، نادر مشایخی و محمد اله یاری (مدیر کل دفتر موسیقی) را بعنوان اعضای شورای سیاستگذاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر منصوب نمود.
در حکم معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اعضای این شورا آمده است: با توجه به بند ۲ فصل دوم بخشنامه جشنواره موسیقی فجر و نظر به سوابق علمی و تجربیات هنری جنابعالی، به سبب این حکم بعنوان عضو شورای سیاستگذاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر منصوب می شوید.
امید است همکاری صمیمی جنابعالی و ارائه راهکارهای مناسب در این شورا، سبب شود تا با بررسی و شناخت نقاط قوت و ضعف جشنواره، شاهد ارتقای کمی و کیفی در این دوره باشیم.
برمبنای اصلاحیه ای که تازگی در بخشنامه جشنواره موسیقی فجر صورت گرفت، شورای سیاستگذاری جشنواره متشکل از چهار هنرمند موسیقی، دبیر جشنواره، مدیرکل دفتر موسیقی و معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. دبیر جشنواره موسیقی فجر نیز در جلسه های شورای سیاستگذاری تعیین می شود و به اعضای شورای اضافه می شود.1399/05/25
13:55:58
5.0 / 5
2002
تگهای خبر: جشن , جشنواره , فرهنگ , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است