توسط انتشارات راه یار؛

آرزوهای دست ساز به چاپ پنجم رسید

آرزوهای دست ساز به چاپ پنجم رسید كادو دونی: كتاب آرزوهای دست ساز نوشته میلاد حبیبی توسط انتشارات راه یار به چاپ پنجم رسید.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، کتاب «آرزوهای دست ساز» نوشته میلاد حبیبی اخیرا توسط انتشارات راه یار به چاپ پنجم رسیده است.
این کتاب بعنوان نخستین اثر از مجموعه تاریخ شفاهی انتشارات راه یار با موضوع پیشرفت، روایتی داستانی از شکل گیری شرکتی دانش بنیان در حوزه فناوری های الکترونیکی و کامپیوتری به دست چند جوان است که ساخت دوربین ثبت تخلّفات راهنمایی و رانندگی یکی از معروف ترین اختراعات آنهاست.
«آرزوهای دست ساز» را می توان تجربه زیسته ای از جنبش دانشجویی قلمداد کرد که مجالی برای خلق فرصت های جدید پیدا کرده و بنا بر این در تبیین عملیاتی و واقعی بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب راهگشاست و مصداق امید و انگیزه، تلاش و استقامت، عزت و میهن دوستی، خودکفایی و اعتماد به جوانان است.
این کتاب دربرگیرنده روایتی همدلانه و درونی از شکل گیری یک شرکت دانش بنیان سازنده دوربین های سرعت سنج و تخلّف سنج است که به عوامل زمینه ساز، نقاط شکست و ضعف و برخاستن باردیگر و چالش های این مجموعه پرداخته است. نویسنده کتاب، بیش از آنکه راوی تاریخ شفاهی باشد و مطالب فقط روایت ماوَقَع باشد یا تلاش کند روایتی داستان گونه عرضه نماید، تلاش نموده این عوامل، نقاط حساس، مشکلات و تدبیرها را به نمایش بگذارد؛ به همین دلیل، این کتاب بین «تاریخ شفاهی»، «داستان»، «مجموعه روان شناسی و موفقیت» و «راهنمای مدیریت کسب وکار» در نوسان است.
چاپ پنجم این کتاب با ۱۸۴ صفحه، شمارگان هزار و ۵۰۰ نسخه و قیمت ۲۰ هزار تومان عرضه شده است.

1399/05/05
15:11:51
5.0 / 5
2612
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است