فعالیت ۹۰۰ گروه جهادی برای مقابله با كرونا در چهارمحال و بختیاری

فعالیت ۹۰۰ گروه جهادی برای مقابله با كرونا در چهارمحال و بختیاری به گزارش كادو دونی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: ۲۰۰ جهادگر بسیجی در گروه های فعال كنونی مشغول به تولید ماسك هستند و با عنایت به این كه وضعیت استان ما قرمز اعلام شده، اگر نیاز باشد گروه ها را بیشتر خواهیم كرد تا تولیدات افزایش یابد.به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، سرهنگ هوشنگ فولادی با اشاره به فعالیت گروه های جهادی در استان چهار محال و بختیاری برا ی مقابلره با شیوع کرونا بیان نمود: هم اکنون ۹۰۰گروه جهادی بسیج در سرتاسر استان چهارمحال و بختیاری فعال است. از آغاز شیوع کرونا، بر مبنای دستور سردار فرمانده محترم سپاه قمربنی هاشم (ع)کارگاه های تولید ماسک با حضور جهادگران بسیجی شروع فعالیت کرد و همچنان از بین ۹۰۰ گروه جهادی بسیج استان چهارمحال و بختیاری، الان ۱۵ گروه در تولید ماسک مشارکت دارند.

وی افزود: ما حدوداً ۱۵ کارگاه تولیدی خیاطی داشتیم که تبدیل به تولید ماسک شدند و به مرور زمان با عنایت به نیاز جامعه به ماسک بیشتر، ۳۵کارگاه دیگر افزوده شد و در اوایل کار حدود ۴۰۰۰ ماسک در روز تولید داشتیم، که ماسک های تولیدی پس از اشعه دهی و ضدعفونی به صورت مجانی در اختیار جامعه هدف قرار می گرفت.

فولادی تصریح کرد: ۲۰۰ جهادگر بسیجی در گروه های فعال کنونی مشغول به تولید ماسک هستند و با عنایت به این که وضعیت استان ما قرمز اعلام شده، اگر نیاز باشد گروه ها را بیشتر خواهیم کرد تا تولیدات افزایش یابد.

وی با اشاره به اینکه ۲۰۰هزار ماسک از موقع انتشار کرونا در کارگاه های تولید ماسک جهادی بسیج تولید شده، اضافه کرد: بیشتر ماسک های تولید ما قابل شسشتو هستند. علاوه بر کارگاههای خودمان، که در حال فعالیت هستند، تعدادی مشارکت هم داریم که خیاط ها در کارگاه های دیگر مشغول کار هستند. هدف اصلی سپاه و سازمان بسیج سازندگی اساسا کمک به محرومین استان و سراسر کشور است و ۸۰درصد ماسک های تولید شده به صورت مجانی در اختیار مردم قرار می گیرد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: هدف بعدی ما در بحث کمک مؤمنانه است که بسته های معیشتی در اختیار خانواده های نیازمند قرار می دهیم و امروزه با عنایت به نیازی که وجوددارد تلاش می نماییم کمکی به محرومین داشته باشیم. حدود ۳۰۰ هزار بسته معیشتی به ارزش بیشتر از ۲۷۰میلیارد ریال در طول دوره شیوع کرونا بین محرومین توزیع کرده ایم. در مرحله دوم و سوم بزودی کمک های بسیار شایان توجهی در سطح استان صورت خواهد گرفت.

منبع:

1399/05/01
13:57:17
5.0 / 5
2147
تگهای خبر: انتشار , تولید , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است