معاون وزیر میراث فرهنگی:

تپه شهدا (چغا) به قطب گردشگری تبدیل گردد

تپه شهدا (چغا) به قطب گردشگری تبدیل گردد به گزارش كادو دونی لرستان معاون سرمایه گذاری وزیر میراث فرهنگی و مدیرعامل كانون جهانگردی اظهار داشت: تپه شهدا (چغا) به قطب گردشگری تبدیل گردد.


حسین اربابی در نشست با نشست با مدیران میراث فرهنگی و شورا و شهرداری بروجرد که امروز ۲۷ تیرماه در محل هتل زاگرس برگزار شد، اظهار نمود: بروجرد یکی از شهرهای پر از جاذبه های خاص است.
وی اشاره کرد: باید از ظرفیت وجودی یکی از خانه های تاریخی بروجرد برای تمرکز مشاغل سنتی و ایجاد مکانی برای صنایع دستی استفاده گردد.
معاون سرمایه گذاری وزیر میراث فرهنگی اشاره کرد: باید نسبت به ظرفیت خانه های تاریخی بروجرد توجه بیشتری داشته و از صنایع دستی این شهر بعنوان یک برند حمایت شود.
اربابی افزود: اولویت اول کار در بروجرد اجرای طرح توسعه هتل زاگرس است، تابحال بیش از یک میلیارد تومان برای تغییر دکوراسیون داخلی هتل و اتاق ها هزینه شده است.
وی بیان کرد: آمادگی کامل داریم تا با ایجاد طرح توسعه در هتل زاگرس، تپه شهدا (چغا) را احیا و چندین مورد سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال پایدار در این تپه ایجاد نماییم.
مدیرعامل کانون جهانگردی افزود: در این راستا آمادگی همکاری با شهرداری بروجرد را داریم تا تپه شهدا (چغا) به قطب گردشگری تبدیل گردد.
اربابی اظهار نمود: در تلاش هستیم با طرح توسعه هتل ظرفیتی در بروجرد ایجاد نماییم بطوریکه اشتغال زایی و درآمد را به دنبال داشته و همه از آن بهره مند شوند.
منبع:

1399/04/27
21:26:06
5.0 / 5
2554
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است