روزهای كرونایی و فرصت های گالری گردی

روزهای كرونایی و فرصت های گالری گردی خیلی از گالری ها كه ملزم به رعایت كلیه پروتكل های بهداشتی هستند، برگزاری نمایشگاه های هنری را به صورت حضوری تدارك دیده اند. در این میان بعضی از گالری ها هم به علت افزایش میزان مبتلایان به بیماری كووید ـ ۱۹ در ایام اخیر، تصمیم گرفته اند كه فعالیتشان را به دنیای مجازی محدود كنند.


گزارش ایسنا، مروری دارد بر بعضی از نمایشگاه هایی که به صورت مجازی و حضوری در این ایام برپا هستند.

*******
گالری اُ؛ ۲ نمایشگاه هنری
گالری اُ در این روزها میزبان دو نمایشگاه هنری است. مجموعه اخیر عکس سینا برومندی و نمایشگاه آثار بویه سادات نیا با عنوان «کالبد» در گالری اُ برقرار هستند.
امکان بازدید از این نمایشگاه از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۲ تا ۲۰ و روزهای جمعه ۱۶ تا ۲۱ فراهم گشته است. گالری روزهای شنبه تعطیل می باشد.
گالری اُ در خیابان کریمخان، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸ واقع شده است.گالری هما؛ «به من خیره نشو»نمایشگاه انفرادی طراحی با آثاری از شنتیا ذاکرعاملی تا روز دوشنبه (۳۰ تیرماه) درگالری هما برگزار است.
ساعت بازدید از این نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۱ الی ۱۹ فراهم گشته است. گالری روز تعطیل ندارد.
گالری هما در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد یک واقع شده است.گالری شیرین؛ «آب بازی» و نمایشگاه گروهی نمایشگاه انفرادی هنر مفهومی گلناز لواسانی با عنوان «آب بازی» تا اول مردادماه هم ادامه دارد.
نمایشگاه گروهی این گالری هم همچنان برقرار است. در این نمایشگاه آثار هنرمندانی همچون ویدا وریا، حمیدرضا اندرز، فرزانه قدیانلو، آرش نظری، محمد طباطبایی، گیتی سیف، ساغر حمزه لو، پیام گلچین، فروغ ریحانی، معین شافی و... عرضه شده است.
امکان بازدید از این نمایشگاه در ایام هفته (به غیر از دوشنبه ها) از ساعت ۱۱ الی ۱۹ و جمعه ها ۱۶ الی ۲۰ فراهم گشته است. در ایام هفته امکان بازدید با تعیین وقن قبلی امکان پذیر است.
گالری شیرین در خیابان کریمخان، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، شماره ۵ واقع شده است.گالری زیرزمین دستان؛ «سلاست»نمایشگاه انفرادی نیاز آزادیخواه با عنوان «سلاست» تا سوم مرداد ماه در گالری زیرزمین دستان برقرار است.
فرصت بازدید از این نمایشگاه هر روز به غیر از شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱۱ تا ۱۹ فراهم گشته است.
گالری زیرزمین دستان در خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۶ واقع شده است.گالری این جا؛ «دهن کجی به افلاطون در باب معماری»نمایشگاه گروهی «دهن کجی به افلاطون در باب معماری» تا ۱۷ مردادماه در گالری این جا برقرار است.
در این نمایشگاه آثار هنرمندانی همچون علی گلستانه، محسن وزیری مقدم، فرامرز پیلارام، ثمیلا امیرابراهیمی، ساغر پزشکیان و... عرضه شده است.
فرصت بازدید از این نمایشگاه هر روز به غیر از شنبه ها از ساعت ۱۴ الی ۲۰ فراهم گشته است.
این گالری در ﺧﯾﺎﺑﺎن کریمخان زند، خیابان میرزای شیرازی، شماره ۹۵ واقع شده است.
گالری سیحون؛ «دیوار ریخته»نمایشگاه انفرادی نقاشی با آثاری از وحید عزت پناه و با عنوان «دیوار ریخته» تا ۱۷ مرداده ماه در گالری سیحون برگزار است.
گالری سیحون هر روز به غیر از دوشنبه ها از ساعت ۱۱ تا ۱۹ امکان بازدید دارد.
گالری در خیابان وزرا، کوچه چهارم، شماره ۱۱ واقع شده است.گالری اعتماد؛ «روی کاغذ»نمایشگاه «روی کاغذ» با مجموعه ای از آثار طراحی و نقاشی از روز جمعه (۲۳ خرداد ماه) در گالری اعتماد برگزار شده و تا ۲۴ مرداد ماه هم ادامه دارد.
در این نمایشگاه مجموعه ای از آثار طراحی و نقاشی از هنرمندان منتخب که همگی روی کاغذ یا مقوا انجام شده اند، به معرض نمایش گذاشته می شود.
ساعت بازدید از این نمایشگاه هر روز (به غیر از دوشنبه ها) از ۱۲ تا ۲۰ و جمعه ها ۳ تا ۲۰ فراهم است.
گالری اعتماد در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، بن بست شیرودی پلاک ۲۵ واقع شده است.


منبع:

1399/04/26
13:27:03
5.0 / 5
2430
تگهای خبر: جشن , طراحی , عكس , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است