دبیر انجمن داستان نویسان تهران خبر داد؛

انجمن داستان نویسان در راه كشوری شدن

انجمن داستان نویسان در راه كشوری شدن كادو دونی: دبیر انجمن صنفی كارگری داستان نویسان استان تهران از كشوری شدن قریب الوقوع این انجمن آگاهی داد.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، ضحی کاظمی؛ دبیر انجمن صنفی کارگری داستان نویسان استان تهران درباره تغییر این انجمن از استانی به کشوری اظهار داشت: طبق مصوبه انجمن های پدیدآورندگان هنری دولت در خصوص تشکیل انجمن های صنفی گسترده کشوری زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی که در سال ۱۳۹۸ به تصویب رسید، انجمن صنفی داستان نویسان به زودی کشوری خواهد شد و داستان نویسان دارای شرایط عضویت از سراسر کشور می توانند در انجمن عضو شوند.
کاظمی درباره شرایط عضویت داستان نویسان در این انجمن اظهار داشت: لازمه عضویت در انجمن صنفی داستان نویسان این است که نویسندگان محترم دو اثر داستانی بزرگسال انتشار یافته داشته باشند، ساکن ایران باشند و مجوز نشر نداشته باشند.
همچنین درباب روند این تغییرات توضیح داد: هیئت مدیره موظف است لیست اعضای خود شامل بر اعضای قبلی و داستان نویسان شهرهای دیگر را که تقاضای عضویت دارند، تا شهریور در اختیار وزارت کار قرار دهد. بعد از آن طی زمان تعیین شده مطابق بخشنامه های وزارت کار، مجمع عمومی فوق العاده تشکیل خواهد شد و تغییرات اساسنامه به رأی گذاشته شده و در صورت تصویب مجمع عمومی انجمن، تغییرات اساسنامه اعمال خواهد شد؛ این تغییرات حداقل شامل تغییر نام عنوان انجمن از استانی به کشوری خواهد بود. سایر تغییرات پیشنهادی متعاقباً در فراخوان مجمع عمومی فوق العاده، اعلام می شود.
متن اطلاعیه ی انجمن به شرح زیر است:
در راستای پیگیری های هیئت مدیره ی انجمن صنفی کارگری داستان نویسان استان تهران و طبق مصوبه انجمن های پدیدآورندگان هنری دولت در خصوص تشکیل انجمن های صنفی گسترده کشوری زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی (مصوب ۱۳۹۸) انجمن به زودی کشوری خواهد شد. در این راستا از نویسندگان محترم سراسر کشور که شرایط عضویت در انجمن را دارا هستند دعوت می شود در صورت تمایل به عضویت در انجمن با دبیرخانه تماس بگیرند.
شرایط عضویت:
۱. داشتن دو اثر داستانی بزرگسال منتشر شده
۲. سکونت در ایران
۳. نداشتن مجوز نشر
داستان نویسان محترم متقاضی عضویت در انجمن می توانند مدارک خودرا جهت بررسی تا پانزدم مردادماه ۱۳۹۹ به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند.
مسئول دبیرخانه: خانم مینا صفار
واتساپ برای ارسال فرم و مدارک عضویت: ۰۹۹۳۱۷۳۵۷۶۵
مدارک مورد نیاز برای عضویت
۱. تکمیل فرم عضویت
۲. کپی کارت ملی
۳. کپی شناسنامه
۴. عکس صفحه شناسه کتاب ها (حداقل دو کتاب داستان بزرگسال)
۵. عکس پرسنلی ۴*۳
دبیرخانه انجمن همه روز با شماره های زیر پاسخگوی سوالات داستان نویسان محترم خواهد بود.
شماره دبیرخانه (روزهای زوج): ۲۶۳۲۵۳۵۴-۰۲۱
موبایل دبیرخانه: ۰۹۹۳۱۷۳۵۷۶۵
آدرس: بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنا (جنوبی)، کوچه شهید صالحی، بن بست حسینی، پلاک ۶ واحد۲


منبع:

1399/04/17
13:56:04
5.0 / 5
2584
تگهای خبر: انتشار , عكس , كتاب , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است