اهدای جایزه ی ویژه ی سپهبد شهید سلیمانی در جشنواره ی تئاتر مقاومت

اهدای جایزه ی ویژه ی سپهبد شهید سلیمانی در جشنواره ی تئاتر مقاومت كادو دونی: دبیر هفدهمین جشنواره‌ی سراسری تئاتر مقاومت، از اهدای جایزه‌ی ویژه‌ی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مراسم اختتامیه‌ی این جشنواره آگاهی داد.


به گزارش کادو دونی به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره‌ی سراسری تئاتر مقاومت حمید نیلی با بیان این خبر اظهار داشت: باتوجه به اهمیت موضوع مقاومت و لزوم ترویج سیره و روش چهره‌ی محبوب فرهنگ پایداری ایران و سیدالشهدای جبهه‌ی مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، در نظر داریم تا در آیین پایانی و اختتامیه‌ی جشنواره‌ی امسال، با اهدای جایزه‌ی حاج قاسم سلیمانی، از یک اثر برجسته و برگزیده تقدیر به عمل آوریم.
مدیر عامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس اضافه کرد: تصمیم داریم این جایزه را برای دوره های بعدی جشنواره‌ی تئاتر مقاومت نیز نهادینه و تثبیت نماییم و بعد از این، در آخر هر دوره از جشنواره، این جایزه‌ی ویژه به یک اثر برگزیده تعلق گیرد، تا به صورتی ادای دین، تعلق خاطر و همبستگی جامعه‌ی متعهد و فرهیخته‌ی تئاتر کشور با این سردار آسمانی ابدی شود.
نیلی استقبال از جشنواره را بیش از انتظار ارزیابی کرد و اظهار داشت: باتوجه به درخواست های مکرر هنرمندان و اهالی شریف تئاتر کشور، تصمیم گرفتیم مهلت ارسال آثار را در سه بخش صحنه ای، خیابانی و محیطی و دانشجویی تمدید نماییم.
او اضافه کرد: خوشبختانه آثار رسیده از نظر کمّی، نویدبخش پویایی و زنده بودن جریان تئاتر مقاومت در سراسر کشور است و امیدواریم تا بعد از ارزیابی های مقدماتی و اولیه، از بعد کیفی نیز به نتایج قابل قبولی دست یابیم.
هفدهمین جشنواره‌ی سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح، آذرماه سال جاری با دبیری حمید نیلی برگزار می شود.
منبع:

1399/04/09
13:28:14
5.0 / 5
2639
تگهای خبر: اهدا , تئاتر , جایزه , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است