آغاز فصل نهم زنده باد زندگی در شبكه دو

آغاز فصل نهم زنده باد زندگی در شبكه دو جدید ترین فصل «زنده باد زندگی» از شنبه ۷ تیرماه به تهیه كنندگی و با اجرای محمد جعفرخسروی حوالی ۱۱ روانه آنتن می شود.


به گزارش کادو دونی به نقل از روابط عمومی شبکه دو، تهیه کننده «زنده باد زندگی» ضمن اعلام شروع به پخش این برنامه از هفته آتی بیان کرد: در چند دوره اخیر کوشیدیم با رویکرد مستقیم و موکد به موضوعات اقتصادی به زبان خانواده توجه ویژه ای داشته باشیم. به این علت که سال های متوالی با چالش های اقتصادی مواجه بودیم و باید به این مهم می پرداختیم. از طرف دیگر قسمتی از کارهای اجتماعی و سیاسی مقتضیِ ماموریت های شبکه دو هم در چشم انداز ما قرار می گرفت نظیر موقعیت های مختلف سیاسی اجتماعی شهادت سردار سلیمانی، ۲۲ بهمن، انتخابات و... که جلد اجتماعی به خودمان گرفتیم.
خسروی با اشاره به بارزترین وجه تمایز این دوره از «زنده باد زندگی» نسبت به فصل های پیشین اظهار داشت: در فصل نهم «زنده باد زندگی» بطور منحصر، خانوادگی خواهیم بود. «زنده باد زندگی» متمرکز بر خانواده و زندگی خانوادگی خواهد بود و تاکید می کنم متاسفانه گاهی ذیل عنوان برنامه های «خانوادگی» برنامه های «خانه داری» را قرار می دهیم اما زنده باد زندگی برنامه خانه داری نیست بلکه برنامه «خانواده داری» است.

او افزود: موضوعاتی نظیر فرزندآوری، فرزندپروری، مهارت های ارتباطی زوجین، ازدواج و روابط عاطفی، روابط فرزندان و افراد خانواده، رابطه خویشاوندان و نیازهای خانواده بعنوان هسته اولیه جامعه را به بحث گذاشته و به مرور اهتمام خواهیم کرد تصویری از زندگی معاصر خانواده ایرانی را به نمایش بگذاریم.

خسروی با اعلان اینکه طبیعتا کوشش موکد ما این است که مقید و محصور به خانواده های شهرنشین و شهرهای بزرگ و پایتخت نباشیم، اضافه کرد: تلاش می نماییم خانواده را به مفهوم رایج ایرانی در همه جغرافیای ایران به نمایش بگذاریم.
این تهیه کننده و مجری درباره بخش های مختلف این برنامه اظهار داشت: در ادوار گذشته زنده باد زندگی را ذیل چند عنوان چند گروه بررسی می کردیم. «خانواده سالم» که به مسائل بهداشت سلامت جسم و روان خانواده می پرداخت، در «خانواده پاک» به لطمه های اجتماعی و به خصوص اعتیاد در خانواده توجه داشتیم، ذیل عنوان «خانواده مولد» به خانواده هایی می پرداختیم که کوشش می کنند از عادات مصرفی به عادات تولیدی عزیمت کنند و اهتمام نمی کنند فقط مصرف کننده باشند، در «خانواده کامل» اهتمام می کردیم خانواده ای را که به فرزندآوری پرداخته و احساس کمال نسبی را تجربه می کند میزبان باشیم و به نقد نیازهای پروسه فرزندآوری در جامعه بپردازیم. همین طور به بازشماری خاصیت های کارکردی مثبت و اجتناب ناپذیر فرزندآوری در یک خانواده بپردازیم. امیدواریم در دوره آتی نیز باب بحث های مفیدی را برای خانواده های ایرانی بگشاییم.
لیدا عرفانیان سردبیر، محمد اجاقلو تدوین گر و امیرحسین خسروی کارگردان برنامه «زنده باد زندگی» هستند.
برنامه «زنده باد زندگی» کاری است از گروه دانش و اقتصاد به تهیه کنندگی و اجرای محمدجعفر خسروی که شنبه تا چهارشنبه حوالی ۱۱: ۰۰ از شبکه دو روانه آنتن می شود.
منبع:

1399/04/04
19:44:33
5.0 / 5
2871
تگهای خبر: تصویر , تولید , سلامت , معاصر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است