توسط نشر افق؛

كتاب های سطح سوم كلاس اولی كتاب اولی چاپ شدند

كتاب های سطح سوم كلاس اولی كتاب اولی چاپ شدند كادو دونی: مجموعه ۴ جلدی كتاب های سطح ۳ كلاس اولی كتاب اولی نشر افق، برای كودكان منتشر و راهی بازار نشر شدند.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، عناوین چهارگانه سطح ۳ مجموعه «کلاس اولی کتاب اولی» به قلم ۴ تن از نویسندگان کودک، اخیرا توسط نشر افق منتشر و راهی بازار نشر شده اند.
کتاب های «کلاس اولی کتاب اولی» برای کتاب خوان شدن بچه های کلاس اولی تهیه و در ۵ سطح منتشر می شوند. نویسندگان این مجموعه خطاب به پدرومادرها نوشته اند: «اگر آرزو دارید فرزند کلاس اولی تان از همان ماه های اول آموزش، کتاب بخواند، این مجموعه آرزویتان را برآورده می کند!»
سطح اول این کتاب ها به قول نشر افق برای کودکان نوسوادی چاپ می شوند که درس های ۱ تا ۵ کتاب فارسی اول دبستان را تمام کرده اند و می خواهند کلمه خوانی و جمله خوانی را تمرین کنند. در کتاب های سطح ۲، مطالب برپایه درس های ۶ تا ۱۰ کتاب فارسی اول دبستان طراحی شده اند. در سطح ۳، برپایه درس های ۱۱ تا ۱۳، سطح چهارم برپایه درس های ۱۴ تا ۱۸ و کتاب های سطح پنجم این مجموعه هم برپایه درس های ۱۹ تا ۲۲ کتاب فارسی تدوین شده اند.
کتاب های سطح ۱ و ۲ این مجموعه، هرکدام با ۴ جلد زمستان سال قبل منتشر و راهی بازار نشر شدند.
کتاب های سطح سوم مجموعه یاد شده که اخیرا چاپ شده اند، عبارت اند از: «مامان خرگوشه و گرگ گنده» نوشته مژگان کلهر با تصویرگری مهدیه صفائی نیا، «خوش آمدی آقاگرگه!» نوشته آتوسا صالحی با تصویرگری غزاله بیگدلو، «مامان دینا دایناسور» نوشته معصومه یزدانی با تصویرگری ویدا کریمی و «جناب خر و سه فسقلش» نوشته لاله جعفری با تصویرگری ویدا کریمی.
این کتاب ها با ۳۶ صفحه مصور رنگی، شمارگان ۳ هزار نسخه و قیمت ۱۸ هزار تومان انتشار یافته اند.


منبع:

1399/03/28
22:22:54
5.0 / 5
2808
تگهای خبر: آموزش , انتشار , تصویر , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است