رئالیتی شو خانه ما كرونایی شد

رئالیتی شو خانه ما كرونایی شد كادو دونی: انتشار كرونا ساخت فصل نهم «خانه ما» را كه قرار بود در بوشهر تولید شود منتفی كرد اما عوامل این مستندمسابقه برنامه ویژه ای برای روزهای كرونایی آماده كرده اند كه از جمعه این هفته از شبكه دو سیما روی آنتن می رود.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، بعد از منتفی شدن آغاز پیش تولید فصل نهم «خانه ما» در بوشهر، عوامل این مستندمسابقه تصمیم گرفتند تا با تغییر ناگهانی و غیرمترقبه سبک زندگی ایرانی ها در زمانه کرونایی را ثبت کنند.
روابط عمومی برنامه اعلام نموده است: «در جریان تولید «خانه ما» ویژه کرونا تمام اصول بهداشتی و پروتکل های اعلام شده رعایت شده است و همین مبحث ساخت برنامه را سخت تر کرده است.
در این فصل نفرات گروه تولید و تعداد شرکت کنندگان کم شده و ارتباط آنها با خارج از خانه کاملاً به موارد ضروری محدود شده است همینطور معاینات پزشکی و ضدعفونی محیط و افراد هم به صورت مرتب انجام شده است.»
به قول جبین شناس یکی از دو کارگردان مجموعه ایده اصلی خانه مای کرونایی این است که اعضای خانواده در شرایط قرنطینه و نیمه قرنطینه چه می کنند که در عین رعایت اصول بهداشتی شاد باشند و از فعالیتهای روزمره هم عقب نمانند. ضمن اینکه این مجموعه در ماه رمضان ضبط شده است.
از بین خانواده های برگزیده فصل های قبل، چهارخانواده از شهرهای تبریز، شیراز، مشهد و رشت به صورت دوبه دو با هم رقابت می کنند و برنده آنها فینال این ویژه برنامه را برگزار خواهند کرد.
خط اصلی این برنامه، زندگی در شرایط قرنطینه است. در نتیجه، همه آیتم ها با همین محوریت طراحی و اجرا شده اند. شرکت کنندگان دیگر به صورت فیزیکی با هم در ارتباط نیستند همه ارتباطات تقریباً به صورت آنلاین است و مأموریت ها هم بر همین مبنا تعریف می شود. اینجا خلاقیت خانواده ها است که تعیین می کند تا چه اندازه می توان از این بستر برای پیشرد امور بهره برد.
سری جدید «خانه ما» در ۱۲ قسمت با کارگردانی مشترک امین کفاش زاده و مهدی جبین شناس، و نویسندگی احسان عمادی در استودیو نوبین تولید شده و قسمت نخست آن جمعه ۳۰ خرداد ساعت ۲۱: ۳۰ از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت.منبع:

1399/03/24
14:19:54
5.0 / 5
2721
تگهای خبر: تولید , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است