دبیر انجمن تولیدكنندگان محصولات عفاف و حجاب مطرح كرد

بسط دادن فروش محصولات عفاف و حجاب در كشورهای اسلامی

بسط دادن فروش محصولات عفاف و حجاب در كشورهای اسلامی به گزارش كادو دونی دبیر انجمن تولیدكنندگان محصولات عفاف و حجاب اظهار داشت: تولیدكنندگان محصولات اسلامی قابلیت تولید و عرضه محصولات عفاف و حجاب در سطح بین المللی را دارند.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، مریم خرمدره دبیر انجمن تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب اظهار داشت: هم اکنون بازار کشورهای مسلمان نیازمند تولیدات محصول اسلامی است که در کشور تولید می شود و برای توسعه صادرات محصولات عفاف و حجاب نیازمند تشکیل کنسرسیومی هستیم که چشم اندازی به وسعت کشورهای مسلمان و سپس غیر مسلمان را ترسیم نماییم.
وی اضافه کرد: هم اکنون کشور ما در هجمه شبکه مجازی غربی، رسانه ها، پیام رسان ها، کتب، فیلم و برنامه های مختلف برای بی ارزش و دست و پا گیر جلوه دادن عفاف و حجاب است. با همه این سرمایه گذاری ها قلب و روح بانوان ایران اسلامی سرشار از عفت است و سرمایه گذاری ها به جایی راه نمی برد.
این فعال حوزه عفاف و حجاب افزود: بانوان ایرانی ذاتاً عفیف هستند، ممکنست این حوزه در کشور ما کمرنگ شود اما از بین نمی رود. برای مقابله با این هجمه باید همه دست اندرکاران این حوزه دولت، طراحان، تولید کننده ها، دانشگاه ها، مراکز فنی و حرفه ای و … با هم متحد شوند تا نه فقط بازار داخلی بلکه به فراتر از مرزها فکر نماییم.
دبیر انجمن تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب اشاره کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب گسترش ظرفیت های عفاف و حجاب در کشور، فرهنگ سازی پوشش های اسلامی، ترویج و معرفی پوشش های اسلامی مناسب و ایجاد انگاره های مناسب پوشش عفیفانه برای بانوان عفیف ایرانی و اسلامی است.
وی اشاره کرد: تولید کنندگان مبادرت به تولید زیاد برای نمایشگاه های فروش بهاره و نمایشگاه قرآن بخش عفاف حجاب کرده بودند که با شیوع ویروس کرونا این نمایشگاه ها تعطیل و آنها متضرر شده بودند ما نیز با برگزاری این نمایشگاه با قیمت های خرید و فروش پیش از عید اهتمام به پشتیبانی از مصرف کننده و تولید کننده ها کردیم.
دبیر انجمن تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب تصریح کرد: انجمن در گام بعدی مبادرت به تأسیس سامانه دائمی فروش محصولات عفاف و حجاب می کند تا تولیدکننده ها و مصرف کنندگان بتوانند فارغ از مشکلات خرید فروش حضوری، محصولات خودرا حتی در شرایط قرنطینه نیز عرضه و تهیه کنند.
مریم خرمدره اضافه کرد: جهان روز به روز به تکنولوژی های جدیدتری دست پیدا می کند و برای رشد باید با این گسترش و رشد تکنولوژی های نوین خودرا هماهنگ نماییم. انجمن تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب کشور نیز هماهنگی با تکنولوژی های روز دنیا را در دستور کار خود قرار داده است تا تولید کنندگان داخلی بتوانند در بازارهای جهانی و کشورهای اسلامی حرفی برای گفتن داشته باشند.منبع:

1399/03/08
13:16:05
5.0 / 5
2451
تگهای خبر: تولید , خرید , رسانه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است