مجموعه بیداری برای نوجوانان منتشر گردید

مجموعه بیداری برای نوجوانان منتشر گردید كادو دونی: مجموعه رمان شش جلدی «بیداری» از مجموعه «رمان های راحت خوان» برای نوجوانان منتشر گردید.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، این مجموعه نوشته کریستوفر گلدن با ترجمه امین بهره مند با شمارگان ۱۵۰۰ نسخه در انتشارات پیدایش راهی بازار شده است.
در معرفی مجموعه «رمان های راحت خوان» آمده است: اگر «آنیمه» (انیمیشن ژاپنی) و «مانگا» (کمیک ژاپنی) را دو رأس یک مثلث فرض نماییم، رأس سوم آن «رمان راحت خوان» است، این رمان ها می تواند هر ژانر و مضمونی داشته باشد و ممکنست مناسب کودک یا بزرگسال باشد، ولی به هر حال به صورتی باید به فلسفه و اخلاقیات بپردازد، بی آن که از سادگی و روانی متن بکاهد و درگیر صنایع ادبی و تمثیل و تشبیهات پیچیده شود. رمان راحت خوان به هر حال باید مطالعه اش برای خواننده راحت باشد.
در نوشته پشت جلد نخستین کتاب از این مجموعه که در ۲۰۰ صفحه و با قیمت ۳۲ هزار تومان پخش شده، آمده است: کارا هارپر و پدرش به ژاپن مهاجرت کرده اند تا بعد از مرگ مادرش زندگی جدیدی را آغاز کنند. زندگی جدید کارا دشوار است، به خصوص که همه شیاطین ژاپنی در تلاش هستند او را شکار کنند.
یکی از هم مدرسه ای های کارا کشته شده، ولی انگار برای کسی مهم نیست. این آرامش چندان طول نمی کشد. جسد دانش آموزان دیگری که بی رحمانه کشته شده اند، یکی بعد از دیگری پیدا می شود.
در نوشته پشت جلد دوم این مجموعه که در ۱۹۲ صفحه و با بهای ۳۰هزارتومان پخش شده، عنوان شده است: مرگ مرموز جیرو و هانا فضای مدرسه را متشنج کرده. ساکورا معتقد می باشد که روح خواهرش برگشته تا انتقام قتل دردناکش را از قاتل و همدستانش بگیرد...
در نوشته پشت جلد سومین کتاب از این مجموعه که در ۲۱۵ صفحه و با قیمت ۳۵ هزارتومان انتشار یافته است، می خوانیم: گروه نمایش مدرسه می خواهد یک نمایش سنتی ژاپنی اجرا کند، غافل از این که اهریمنی باستانی بیدار شده و در کمین اعضای باشگاه تئاتر است. اعضای باشگاه یکی یکی ناپدید می شوند.
همین طور در پشت جلد چهارمین جلد از مجموعه «بیداری» که در ۱۴۳ صفحه و با قیمت ۲۳ هزارتومان عرضه شده، نوشته شده است: تعداد گمشده های باشگاه تئاتر هر روز بیشتر می شود. رابطه بین کارا و پدرش بدتر شده است. آیا کارا و دوستانش می توانند اهریمن باستانی را شکست بدهند و قرانیش را آزاد کنند؟
اما نوشته پشت جلد پنجم که در ۱۸۴ صفحه و با قیمت ۳۰هزار تومان انتشار یافته است: پس از دو ترم مبارزه با هیولاهای باستانی ژاپنی، بنظر می رسد کارا و ساکورا ترم آرامی را در پیش دارند، تا این که خیلی زود ورق بر می گردد و مردگان باردیگر جان می گیرند...
در نوشته پشت جلد ششمین کتاب «بیداری» هم که در ۱۸۳ صفحه و با قیمت ۳۰ هزار تومان انتشار یافته است، می خوانیم: نفرین کیوکتسوکی باردیگر فعال شده و هیولاها از همیشه قدرتمندتر شده اند، هیولایی که در هیچ یکی از افسانه های ژاپن راهی برای نابودی اش ذکر نشده، بانوی سفیدپوش، بیدار شده، زمستانی طولانی در پیش است...

منبع:

1399/03/05
22:33:39
5.0 / 5
2775
تگهای خبر: آرامش , انتشار , تئاتر , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است