من مضطرب در كتاب فروشی ها

من مضطرب در كتاب فروشی ها كادو دونی: كتاب «منِ مضطرب» نوشته استفانی برتولون با ترجمه مائده هروی انتشار یافته است.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، این کتاب در ۲۱۶ صفحه و ۱۳ فصل با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۳۵هزار تومان از مجموعه کتاب های «زندگی بهتر» توسط نشر شمعدونی به چاپ رسیده است.
نوشته پشت جلد کتاب: چرا گاهی اوقات احساس می نماییم که بی خود گرفتار دلشوره و نگرانی هستیم؟ چطور می توانیم آنرا کاهش دهیم؟ این همه استرس و دلواپسی، چه تاثیری بر زندگی روزمره ما می گذارد؟ این اضطراب ها با روابط شخصی، عاطفی و اجتماعی ما چه می کند؟
منشأ نگرانی و اضطراب ما چیست؟
ما بیست و چهار ساعت شبانه روز در معرض رسانه ها و اخبار هستیم و هیچ راه گریزی نیز در مقابل آنها نداریم. از طرف دیگر خیلی از کارهای خودرا بوسیله اینترنت انجام می دهیم. بدین سبب چنین تصور می شود که بطور کامل بر زندگی خود مسلط هستیم و کنترل تمام و کمال زمان و مکان را در اختیار داریم. اما واقعیت این است که انسان ها برحسب نوع مواجهه شان با فناوری، گاهی برده و گاهی وابسته آن می شوند، در نتیجه نمی توانند تعادل کاملی میان باورها، احساسات و محیط اجتماعی خویش پدید بیاورند و همین موضوع به اضطراب و نگرانی های روزمره آنها دامن می زند. این کتاب به دنبال بیان جنبه های منفی فناوری نیست، بلکه می خواهد با راهکارهای خود نشان دهد که چگونه می توان در زندگی تعادل به وجود آورد. چگونه می توان از اینترنت، تلفن همراه و شبکه های اجتماعی در زندگی روزمره بهره برد و در عین حال گرفتار مشکلات کمتری شد. کتاب «من مضطرب» بدین موضوع می پردازد که چه رفتارهایی منشأ تولید اضطراب هستند و آنها را تشدید می کنند. در پایان، این کتاب راهکارهایی جهت زندگی بهتر در دنیایی پر از اضطراب و استرس ارائه می دهد و بخش پایانی کتاب پیشنهادهایی می دهد که موجب بهبود کیفیت زندگی ما می شود. در نهایت می توانیم با آرامش بیشتر و ناراحتی کمتری زندگی نماییم.
منبع:

1399/03/05
13:37:58
5.0 / 5
2735
تگهای خبر: آرامش , تولید , رسانه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است