توسط انتشارات سروش؛

كتاب ریتم در موسیقی به چاپ سی وششم رسید

كتاب ریتم در موسیقی به چاپ سی وششم رسید كادو دونی: كتاب ریتم در موسیقی نوشته شهرام مظلومی توسط انتشارات سروش به چاپ سی وششم رسید.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، کتاب «ریتم در موسیقی» نوشته شهرام مظلومی اخیرا توسط انتشارات سروش به چاپ سی وششم رسیده است.
این کتاب مجموعه درس ها و تمرین های طبقه بندی شده ریتم است که در ۶ فصل تدوین شده و تاکید مطالبش بیشتر بر اجرای فیگورهای ریتمیک و پیوند آنها با یکدیگر است.
در این کتاب طرز اجرای فیگورهای ریتمیک به ۲ طریق ارائه شده است؛ ابتدا با حرکت دست وپا، سپس با ضربات انگشتان دست. اجرا به طریقه اول مقدمه ای برای اجرای دقیق تر و طریقه دوم پرداختن به جزئیات فیگورها است.
در سه فصل اول، ضرب سیاه مختص یک پریود کامل دو قسمتی (رفت و برگشت پا) و سیاه نقطه دار مختص یک پریود سه قسمتی (ترسیم حرکت فضایی دست به صورت مثلث) انتخاب شده است. در فصل چهارم نویسنده تغییر شکل در ضرب میزان های (ساده و ترکیبی) را برای علاقمندان به موسیقی تدوین کرده است.
ریتم ها و میزان های لنگ، اختلاط فیگورهای ریتمیک ساده و ترکیبی و تمرین های ویژه اصول گفته شده؛ هم مطالبی هستند که در فصول پنج و شش کتاب به آنها پرداخته شده است.
چاپ سی وششم این کتاب با ۸۰ صفحه، شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۱۸ هزار تومان عرضه شده است.


منبع:

1399/02/16
23:18:30
5.0 / 5
3030
تگهای خبر: انتشار , كتاب , نویسنده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است