انتشار فراخوان نمایشگاه عروسك با حمایت كانون پرورش فكری

زمین به عروسك های دوست دار محیط زیست لبخند می زند

زمین به عروسك های دوست دار محیط زیست لبخند می زند به گزارش كادو دونی فراخوان نمایشگاه گروهی عروسك سازان با عنوان لبخندِ زمین با حمایت كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان منتشر گردید.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، نمایشگاه «لبخندِ زمین» در سال جهش تولید با حمایت شورای نظارت بر اسباب بازی و مشاركت مركز سرگرمی های سازنده و بازی های كامپیوتری كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان و استودیو عروسك نیلشید برگزار می گردد.
این نمایشگاه در بردارنده عروسك هایی خواهد بود كه از هر جنس و ابعادی به مفهوم «لبخندِ زمین» اشاره داشته باشد.
بر اساس این فراخوان، انتخاب مواد و ابعاد در ساخت عروسك های «لبخندِ زمین» برای علاقه مندان آزاد است.
بر همین اساس، موادی كه برای ساخت این عروسك ها استفاده می شود باید از پارچه، چوب، پاپیه ماشه، انواع خمیر مجسمه، گل، گچ و تلفیقی از مواد در دسترس و بخصوص طبیعی و دوست دار طبیعت باشد.
همچنین عروسك ها باید به صورت خلاقانه و ابداعی ساخته شود و عروسك های كپی به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد.
بر اساس این خبر، آثار در ابتدا با ارسال عكس داوری و بعد از انتخاب بر مبنای خصوصیت های یاد شده، ارسال می شود. علاقه مندان تا ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ فرصت دارند تا عكسِ عروسك های خویش را به شماره واتس اپ ۰۹۹۱۲۴۷۸۷۶۷ ارسال نمایند.
نمایشگاه عروسك های «لبخندِ زمین» بعد از آخر شیوع بیماری كرونا و عادی شدن شرایط جامعه برگزار و تاریخ آن هم در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.
یادآوری می شود پارسال هم نشست هایی با طراحان عروسك های ایرانی در مركز آفرینش های فرهنگی هنری كانون برگزار گردید و در پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی كانون پرورش فكری بخش ویژه ای به عروسك های ایرانی اختصاص یافته بود.


منبع:

1399/01/21
12:08:30
5.0 / 5
3326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است