گواهی نامه بین المللی رانندگی را در خانه بگیرید

گواهی نامه بین المللی رانندگی را در خانه بگیرید كادو دونی: هرچند مرزهای زمینی برای مسافران بسته شده است اما كانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران اعلام نموده متقاضیان دریافت گواهی نامه بین المللی رانندگی می توانند بدون مراجعه حضوری درخواست خودرا ثبت كنند.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، روابط عمومی كانون جهانگردی و اتومبیلرانی درباره فراینده دریافت گواهی نامه بین المللی رانندگی توضیح داده است: در امتداد هم افزایی با سازمان ها و نهادهای مختلف در مهار و مبارزه با ویروس كرونا، همزمان با اختتام تعطیلات نوروز ۱۳۹۹ شرایطی فراهم شده تا متقاضیان بدون نیاز به تردد در شهر و با مراجعه به وب سایت رسمی كانون جهانگردی و اتومبیلرانی به آدرس www.taci.ir و یا لینك مستقیم https: //idp.taci.ir/ با تكمیل فرم و بارگذاری مدارك مربوطه درخواست خودرا ثبت كنند.
بعد از ثبت نام متقاضیان، اقدام برای صدور گواهی نامه بین المللی رانندگی شروع شده و بعد از تحویل به شركت پست جمهوری اسلامی ایران، به آدرس درج شده در فرم درخواست، ارسال می شود. این پروسه در بازه زمانی ۷ تا ۱۰ روز كاری انجام می شود.


برمبنای معاهدات سازمان ملل، گواهی نامه های رسمی بین المللی رانندگی یك و سه ساله خودرو و موتور سیكلت در هر كشور فقط توسط كانون های اتومبیلرانی عضو فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) و با مجوز این فدراسیون صادر می شود.
منبع:

1399/01/20
19:14:05
5.0 / 5
3130
تگهای خبر: اهدا , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است