رسانه ها برای همدلی مردم

رسانه ها برای همدلی مردم به گزارش كادو دونی معاون صدا درباره نقش پر اهمیت رسانه ها در همراهی با مردم اظهار داشت: ما باید روی محوری ترین موضوعات و دغدغه های مردم تمركز و آنها را همراهی كنیم؛ به نحوی كه در شادی ها و گرفتاری های آنان حضور داشته باشیم.


به گزارش كادو دونی به نقل از روابط عمومی معاونت صدای رسانه ملی، حمید شاه آبادی معاون صدای صدا و سیما با اشاره به نقش پر اهمیت رسانه ها در همراهی با مردم اظهار داشت: قرار ما با مردم این است كه روی محوری ترین موضوعات و دغدغه های مردم تمركز و آنها را همراهی كنیم؛ به نحوی كه در شادی ها و گرفتاری های آنان حضور داشته باشیم. این مسئله از خاصیت های رسانه است و امروز كه ویروس كرونا بر كشور سایه افكنده است معاونت صدا با رادیو نوروز در كنار مردم است.
معاون صدا نقش «رادیو نوروز» را در شرایط فعلی راهبردی ارزیابی كرد و افزود: برنامه های «رادیو نوروز» به شكلی طراحی و تدوین شده است تا در میان مردم همدلی را كه بزرگترین دستاورد فرهنگ غنی كشورمان است مطرح نماییم و صدای همدلی مردم باشیم. در این ایام مردم در خانه ها، خودشان را قرنطینه می كنند تا هموطنان شان از این ویروس و تبعات آن در امان بمانند. اما در كنار همه سفارش های صورت گرفته عده ای هم هستند كه نباید در خانه بمانند از قبیل نیروهای امدادی و امثال آنها. در همین راستا همچون بخش هایی كه نباید در منزل نمانند، اهالی رسانه ها هستند كه باید به انجام وظیفه مشغول باشند. «رادیو نوروز» در كنار۱۶ شبكه ملی، سراسری و استانی وجه دیگری دارد تا در كنار مردم لحظات را آسان تر، مفید و فرح بخش نماید و در نهایت رضایت مردم میسر شود.
شاه آبادی درباب «رادیو نوروز» اشاره كرد: «رادیو نوروز» صدای همدلی است. امروز مردم بزرگترین سلاح شان برای مبارزه با بیماری و عبور از این دوران همدلی است. این دستاورد بزرگ فرهنگی به شكلی اثرگذار می باشد كه باوجود دارا بودن رتبه سوم یا چهارم كشورمان در مواجه با معضل كرونا، مردم با این ابزار اثر بخش در حال مبارزه با این معضل هستند.
وی ادامه داد: بیان رویدادها و اطلاع رسانی از عملكرد دستگاه های خدماتی و امدادی به خصوص حوزه بهداشت و سلامت، قرارگاه بهداشت و ستاد ملی مبارزه با كرونا از مهمترین بخش های برنامه های این رادیو است. همین طور در بخش های برنامه های فرهنگی این رادیو موسیقی نواحی پخش و تاریخ استانها بیان می شود. ارتباط با خانواده ها، نوروز در خانه، آموزش و مشاوره تحصیلی به دانش آموزان از مهمترین برنامه های این رادیو محسوب می شود. امسال باتوجه به شرایط خاص به وجود آمده در كشور و بسیج همگانی مبارزه با ویروس كرونا، توجه و تاكید بیشتری بر ارتقای بهداشت عمومی و روان جامعه در مقابله صحیح با انتشار و شیوع این ویروس وجود دارد كه تحقق این موارد با آموزش های مستمر سلامتی و بهداشتی فردی، خانواده ای و عمومی از فاكتورهای برنامه ای رادیو نوروز است. تمهیدات لازم آموزشی و مشاوره های تحصیلی و اطلاع رسانی از برنامه های آموزشی صداوسیما فراهم خواهد شد.
وی اشاره كرد: این شبكه رادیویی از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین به كار خود ادامه خواهد داد و بوسیله سه درگاه گیرنده های رادیو با طول موج اف ام ردیف ۵/۹۵ مگاهرتز، گیرنده های دیجیتال و برنامه كاربردی اپلیكیشن تلفن همراه رادیو قابل دریافت بوسیله www.iranseda.ir قابل دریافت است.
منبع:

1398/12/28
21:18:57
5.0 / 5
3320
تگهای خبر: آموزش , انتشار , خدمات , رسانه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است