مسؤول سازمان بسیج رسانه:

مجاهدت های پزشكان و پرستاران در راه مبارزه با كرونا توصیف ناشدنی است

مجاهدت های پزشكان و پرستاران در راه مبارزه با كرونا توصیف ناشدنی است به گزارش كادو دونی مسؤول سازمان بسیج رسانه مجاهدت های پزشكان و پرستاران در راه مبارزه با كرونا توصیف ناشدنی است، اشاره كرد: كادر درمانی در تمام سطوح با تلاش بی وقفه خویش در راه حفظ سلامت مردم كه موجب كاهش مرگ و میرهای ناشی از این بیماری شد توانستند بار دیگر افتخارآفرینی كنند.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، مدیران سازمان بسیج رسانه به همراه تعدادی از اهالی رسانه و همسران شهدای مدافع حرم برای تقدیر از كادر درمان بیمارستان بقیة الله الاعظم كه برای درمان بیماران مبتلا به كرونا در حال تلاش شبانه روزی هستند، در این بیمارستان حضور بهم رساندند.
مسعود بصیری، مسئول سازمان بسیج رسانه، در حاشیه این بازدید با اشاره به اینكه امروز توفیق حاصل شد در كنار سربازان خط مقدم مبارزه با كرونا باشیم، اظهار نمود: پزشكان و پرستاران با مجاهدت های خود در حفظ سلامت هم نوعان خود اقدامی كردند كه زبان از قدردانی آن قاصر است.
وی بیان كرد: اگر مجاهدت های بی شائبه این قشر وارسته نبود و عشق و علاقه وافر آنها در خدمت صادقانه به مردم وجود نداشت، امروز كشور با مشكلات بسیار زیادی در این عرصه روبه رو می شد و همین تلاش ها سبب شده تا امنیت روانی به جامعه تزریق شود.
رئیس سازمان بسیج رسانه اشاره كرد: بااینكه شیوع ویروس كرونا سبب ایجاد نگرانی و مشكلات بسیاری برای جامعه شد اما با حضور بموقع كادر پزشكی و بسیج تمام امكانات موجود توانسته ایم تا بخش زیادی از كمبودها را جبران نماییم و شاهد آرامش نسبی در سطح جامعه باشم كه برگفته از اعتماد مردم به پزشكان و پرستاران است.
وی با اشاره به اینكه مجاهدت پزشكان و پرستاران در راه مبارزه با كرونا توصیف ناشدنی است، اشاره كرد: كادر درمانی در تمام سطوح با تلاش بی وقفه خویش در راه حفظ سلامت مردم كه موجب كاهش مرگ و میرهای ناشی از این بیماری شد توانست بار دیگر افتخارآفرینی كند، حضور ما نیز به پاس قدردانی از كوشش های شما عزیزان بود، البته این كمترین كاری بود كه می توانستیم در پاسداشت شما انجام دهیم.
بصیری درانتها متذكر شد: بطور قطع این كار باارزش نه از دید خداوند و نه از دید مردم پنهان نخواهد ماند و شما با این عمل الهی ثواب دنیوی و اخروی بسیار زیادی را به دست آورده اید.
منبع:

1398/12/15
19:14:01
5.0 / 5
3619
تگهای خبر: آرامش , رسانه , رمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است