دو کتاب در رابطه با ی پیامبر در بازار کتاب

دو کتاب در رابطه با ی پیامبر در بازار کتاب به گزارش کادو دونی، «پیام پیامبر» و «داستان ها و درس هایی از زندگی پیامبر اسلام (ص)» نام ۲ کتابی است که با مبحث خاتم الانبیاء (ص) انتشار یافته اند.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، ویراست جدید کتاب «پیام پیامبر» نوشته ی سیدمحمدتقی حکیم در ۱۴۰ صفحه با شمارگان هزار نسخه و با قیمت ۲۲هزار تومان توسط دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر گردید.
در یادداشت پشت جلد کتاب می خوانیم: این کتاب، به صورت اجمال (آن گونه که عموم را بکار بیاید) در سه بخش، به شرح زندگی و شخصیت ممتاز حضرت مصطفی (ص) پرداخته است.
در بخش نخست، از تولد تا بعثت، از بعثت تا هجرت، و از هجرت، و از هجرت تا وفات را با بیانی ساده بازگو کرده و در بخش دوم و سوم به شرح مزایای اخلاقی و شرح بیاناتی از ایشان، اختصاص یافته است.


همینطور چاپ جدید کتاب «داستان ها و درس هایی از زندگی پیامبر اسلام (ص)» با تدوین مرتضی نظری در ۲۵۱ صفحه با شمارگان هزار نسخه و با قیمت ۴۰هزار تومان توسط نشر مورد اشاره منتشر گردید.
در بخشی از مقدمه ی کتاب می خوانیم: هدف ما از طرح این داستانها، در واقع شناخت قسمتهایی از تاریخ بسیار مهم و حساس اسلام است. ما سرگذشت شخصیتی را بازگو کرده ایم که در جهان آفرینش بی همتاست و به شما بهترین و کامل ترین الگوی زندگی را معرفی نموده ایم تا از رفتار او و منش و سیرت زندگی او، درسهای چگونه زیستن را بیاموزیم.
نکته حایز اهمیت اینست که ما از جنبه ی کاربردی این داستانهای تاریخی، بهره ببریم و به صورت عملی در زندگی روزمره ی خویش به کار ببندیم تا در پرتو رفتارهای اصولی و خردمندانه ی پیامبر (ص)، جامعه و خانواده ای سالم، پرطراوت، و با نشاط داشته باشیم و بدین ترتیب از شعاع نورانی شخصیت الهی پیامبر اکرم (ص) بهره برده، و اطرافیان خویش را هم بهره مند سازیم و مفهوم زندگی الهی و انسانها را به نمایش بگذاریم.


منبع:

1401/07/07
12:31:42
5.0 / 5
157
تگهای خبر: تولد , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است