توسط انتشارات تمدن علمی؛

نظریه توهم منتشر گردید

نظریه توهم منتشر گردید به گزارش کادو دونی کتاب نظریه توهم اثر های اسپنسر گولد و ترجمه کیومرث پارسای توسط انتشارات تمدن علمی منتشر گردید.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، انتشارات تمدن علمی کتاب «نظریه توهم» اثر های اسپنسر گولد و ترجمه کیومرث پارسای را در ۹۴ صفحه و بهای ۵۵ هزار تومان منتشر نموده است.
در معرفی این کتاب آمده است: «توهم یعنی، هر انگیزه یا محرکی که مرکز توجه، تفکرات، عواطف یا وضعیت آگاهی انسان را منحرف کند. هرگاه خاطره ای از گذشته را به ذهن بیاورید و از نظر عاطفی تحت تاثیر قرار بگیرید، گرفتار توهم می شوید. هر گاه تفکرات در چرخه ای منفی گرفتار و باعث نگرانی شما از آینده ای موهوم شود، گرفتار توهم می شوید.
می توانید انتخاب کنید که تأثیرات توهمی این محرک ها را دوست نداشته باشید، یا دوست داشته باشید. همه ما در وضعیت توهم واقعی قرار می گیریم، ولی هیچ یک از تجربیات ما در این حوزه، مشابه دیگری نیست؛ چونکه هریک از ما حقیقت توهم را با قالب متفاوت خود درک می کند. امتناع از پذیرش حقیقت توهم، یعنی همچنان تحت تاثیر حقیقت توهم قرار داشتن. انسان به صورت طبیعی برای آگاه بودن از حقیقت توهم ساخته نشده است، بنابراین، لازم است هر فرد میزان آگاهی خود از این حقیقت را افزایش دهد. تبدیل شدن به شخصیتی آگاه از حقیقت توهم، عملی روشنگرانه و مفید می باشد.»


منبع:

1401/03/29
23:29:21
5.0 / 5
179
تگهای خبر: انتشار , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است