دبیر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر كودك و نوجوان همدان:

لبخند شیرین کودکان، هدیه ای آسمانی است

لبخند شیرین کودکان، هدیه ای آسمانی است همدان دبیر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اظهار داشت: لبخند شیرین کودکان، هدیه ای آسمانی است که برای نقش بستن آن باید کوشش کرد و این مهم را نمایشگران عرصه تئاتر کودک و نوجوان خوب می دانند.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، امیر مشهدی عباس دوشنبه ۶ تیر در اختتامیه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به میزبانی همدان افزود: در نقطه پایانی بیست هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان پیش از هر چیز، شکرگزار خداوند هستم و سر در مقابل این شورآفرینی تلاشگران عرصه تئاتر کودک فرود می آورم. از تنهای بی همتا سپاسگزارم که لیاقت داد تا با هنرمندان و گروههای نمایشی در کهن شهر تاریخ و تمدن ایران به مردم شادی هدیه نماییم. از مردم شریف و با فرهنگ همدان برای این همه خوبی و هنر دوستی تشکر می کنم که همراهی آنها نشان داد تئاتر، هنری زنده و رسانه ای پویاست و می تواند رسالت خودرا در حوزه آموزش، پرورش و امید بخشی، برای ساخت فردایی بهتر انجام دهد.
دبیر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اضافه کرد: با تأسی از تاکید باریتعالی بر قدرشناسی و قدردانی، از مدیران هنری کشور که بعد از دو سال همه گیری کرونا، بر خود این وظیفه را احساس کردند، دست در دست نمایشگران و اهالی تئاتر قرار دادند و با شادی از راه سخت بحران گذر کردند؛ صمیمانه قدردانی می کنم.
مشهدی عباس، اشاره کرد: بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با کاستی هایش، که همه متوجه من است و شادکامی هایی که همه از محبت مخاطبان تئاتر است به نقطه پایانی رسید؛ انرژی این رویداد را با خودتان به شهرها و کشورتان به سوغات ببرید و اندیشه مهرورزی و شادی را در شهرهای خودتان بر پا کنید.
وی اظهار داشت: آمار و ارقام گروههای شرکت کننده موجود است. ستاد جشنواره با نیروی انسانی محدود، بیش از ۸۰۰ هنرمند را همچونان خواهران و برادران خود مهربانانه میزبان بود. در آخر می خواهم بر دو نکته تاکید کنم که می تواند فرازی برای دوره بیست و هشتم باشد.
او از تاکید بر استانداردسازی در این دوره از جشنواره آگاهی داد و اظهار داشت: اول این که در این دوره، ما تاکید بر ایجاد شرایط استاندارد برای برگزاری جشنواره کودک و نوجوان داشتیم؛ این که تمام ظرفیت های نمایش کودک و نوجوان بتوانند جایگاهی در این رویداد داشته باشند. در کنار بخش های کودک، نوجوان، خیابانی و خردسال، بخش های تئاتر فراگیر با همراهی هنرمندان توانیاب بهزیستی، بخش تئاتر با اجرای هنرمندان زیر ۱۸ سال با درایت آموزش و پرورش به جشنواره بیست و هفتم افزوده شد که امیدوار هستم در ادوار آینده به گونه ای بهتر ادامه یابد.
دبیر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اشاره کرد: دومین نکته، پیشنهادی است از این فرزند تئاتر کودک و نوجوان، که امید دارم، با دقت به آن اندیشیده و در آینده شرایط اجرای آن مهیا شود. ظرفیت تئاتر کودک و نوجوان ایران امروز فراتر از مرزهاست و می توان آثار اندیشه ورز و شریف هنرمندان ایرانی را در جای جای این جهان پهناور به صحنه برد. برای دست یابی به این هدف، بایستی ظرفیت ایجاد بازار تئاتر را در کنار جشنواره کودک و نوجوان، فراهم نمود تا اندیشه بلند ایران اسلامی را همگام با بیانیه گام دوم انقلاب در جهان گسترش داد.
مشهدی عباس در بخش پایانی سخنان خود، اظهار داشت: از خدای بزرگ سپاسگزارم، به خاطر وجود اعضای ستاد اجرائی جشنواره، در تهران و همدان، که عاشقانه وقت خودرا در اختیار برگزاری این رویداد مهم قرار دادند و بهترین ها را، برای این عزیزان از درگاه خداوند خواهانم.1401/04/06
12:21:13
5.0 / 5
190
تگهای خبر: آموزش , استاندارد , تئاتر , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است